Original BG Naruto Roleplaying Game!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Битката

2 posters

Go down

Битката Empty Битката

Писане by Админ Козела Чет Май 08 2008, 13:41

Тази битка се провеждаше на покрива на някаква огромна сграда. представляваше огромно кръгло поле, по което имаше място за тичане, скачане и т.н без затруднение. По средата се издигаше бетонено кубче, което служеше като препятствие, поради височината си (3 метра). Съдия беше млад Джоунин, който беше съдия и миналата година. Той махна с ръка, давайки начало на битката....

Редът:
1.Генамру
2.Тревна нинджа
3.Чуни
4.Пясъчна нинджа

Аз управлявам нинджите
...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Битката Empty Re: Битката

Писане by Kakashko Пет Май 09 2008, 22:25

Тази година, Генмару задължително трябваше да стане чуунин.Нямаше начин да е толкова изостанал от останалите нинджи и това го притесняваше. И все пак, спокоен на вид, той погледна Тревната нинджа и я огледа хубаво. След миг от устата му се бе отронило "Шаринган" и очите му бяха кървавочервени, а в ръката му вече имаше катана. Момчето се засили към опонента, усмихвайки се, с думите:
-Катана Рьоукин!!!! и точно преди врага си, Ген отскочи и се спусна с катаната надолу срещу главата на шинобито....
Kakashko
Kakashko
Генин
Генин

Брой мнения : 39
Registration date : 23.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Битката Empty Re: Битката

Писане by Админ Козела Пет Май 09 2008, 22:31

Генмару достигна нинджата без проблем и атаката му бе успешна. Катаната се заби дълбоко в главата на нинджата от селото на тревата, която изчезна в облаче пушек. Клонинг!!! Но кога успя толкова бързо да се покрие, никой не разбра. изведнъж две ръце сграбчиха Генмару изпод краката му и го издърпаха надолу. (Резултат от скрито действие на Генмару) -> Тялото на конохчанина изчезна в облаче, същото както преди малко това на тревния шиноби. Генмару стоеше изправен на бетонения куб и се подсмихваше...

Генмару остава с 80 чакра, тъй като всички техники бяха изпълнени от самия него, само удара беше от клонинг.


Последната промяна е направена от Админ Козела на Нед Май 11 2008, 10:11; мнението е било променяно общо 1 път
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Битката Empty Re: Битката

Писане by Админ Козела Нед Май 11 2008, 10:10

Чуни се засили към нинджата от селото на тревата, която все още не знаеше какво става и замахна с кунай към главата й. Тя се превърна в някаква кърпа, беше направила каварими, но Чуни бързо откри местонахождението й, до едно въже с пране и се насочи натам. Секунди преди да достигне желаното място, то извика: КАТОН:ГОУКАКЮ!!!!! и една огнена топка порази тревния шиноби.
Нинджата падна на земята, сериозно изгоряла. Чуни се усмихна победоносно, но след миг, тялото на нинджата изчезна, а Чунни чу:
-Мокутон:Тсутакадо! Чуни не беше чувал за такъв стил никога, и изведнъж от една саксия наблизо излетяха здрави и дълги корени, които го хванаха за краката и ръцете.Момчето не можеше да се движи, а тревния шиноби извади кунай и каза:
-Явно не са ви казали, че в нашето село имаме специялна политика - ние не учим много техники като вас, а вместо това се специялизираме в 2 Б-ранк докато не станем чуунин.Аз лично не съм успял да усъвършенствам втората, но тази както виждаш я знам добре...
През това време, пясъчната нинджа (която по принцип е на ход) си стоеше на едно място със затворени очи и знака "Заек" с ръцете.От началото на битката, той не бе помръднал и мускул...



Чуни се отказа от играта и аз ще играя неговите ходове до края на битката, след което ще го дисквалифицирам.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Битката Empty Re: Битката

Писане by Kakashko Нед Май 18 2008, 21:48

Генмару вече бе гов да довърши своя опонент. Изведнъж той каза:
-Не подценявайте шарингана ми, аз съм го тренирал!!!! Мокутон Тсутакадо!!!! - и изведнъж корените на растението се разклониха и хванаха самия тревен нинджа. Тогава Генмару каза:
-Време е да си кажем чао, загубеняк - и ген събра чакра в ръката си като се засили към опонента казвайки:
-Райкири!!!! (слабата версия, която ми е като умение)
Kakashko
Kakashko
Генин
Генин

Брой мнения : 39
Registration date : 23.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Битката Empty Re: Битката

Писане by Админ Козела Пон Май 19 2008, 13:30

Тревния шиноби бе хванат неподготвен, неочаквайки собствената му техника да се обърне срещу него. Концентрираната чакра в ръката на Генмару се заби право в корема на шинобито, което се превиваше от болка. През това време, корените около Чуни се поразхлабиха и му се осовоби място да действа. Той извади един кунай и сряза лианите, като след това го метна по тревния нинджа и гго забоде право в гърба на опонента си. от там шурна доста кръв, но онзи все още бе в съзнание. през това време пясъчния нинджа отвори рязко очите си и изведнъж от горе заваля много пясък, който натрупа бързо и една ръчичка се подаде от него, смачквайки Чуни и захвърляйки го към Генмару. За щастие обаче коренте спряха летящия конохчанин, който така забоде куная още по-дълбоко в гърба на другия враг, който изпадна в безсъзнание.Чуни и тревния шиноби бяха дисквалифицирани и другите двама продължиха към една вратичка, към която ги насочи съдията....
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Битката Empty Re: Битката

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите