Original BG Naruto Roleplaying Game!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смехорийки

5 posters

Go down

Смехорийки Empty Смехорийки

Писане by Asuma Hyuuga Чет Авг 21 2008, 00:33

Лолз, направих тази тема, да пускаме смешни разказчета/историйки/открития/случки/т.н. Ама без да се прекалява Laughing По МАКС 2 разказчета/историйки/открития/случки/т.н. на седмица... Щото много спам... абе сещате се Very Happy
И предупреждавам...:Неискам постове от вида на:"ааа туз си го зел от ****.ком" или "това не си го измислял ти" и блабла... просто коментарите по разказчета/историйки/открития/случки/т.н. (става досадно нали Very Happy )

Тааа, щом правя аз темата... Нали няма да почвам аз? Shocked Sad Shocked ОК де аз съм...

Правилата такива... каквито искаме да бъдат Laughing

1. Регистрацията
- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...
Задължително с главни букви и числа!
- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.
- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.
- за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!
Друг вариант е картинка относно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ???", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ???", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.
- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

*Направете си повече от една регистрация, безплатно e...

2. Началото
- трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".
- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!
Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.
От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.
- разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.
- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

3. Теми
- заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!!!!!!!!!!!", "PROBLEM"... А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н
- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!
- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете
- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae?HuhHuh"
- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите
- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

4. Отговори в теми
- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!
В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.
- ако някой някъде ви противоречи - наспамете го в някоя тема!
Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.
- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.
- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка, примери - " :mhihi: "...
- използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!
- задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...
Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".
- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.
След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.
- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

5. Краят
Все някой ден ще ви омръзне да пишете тук и тогава просто почнете да спамите...
Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да спамите целия форум по други такива.
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Чет Авг 21 2008, 17:13

Значи родителката на Блъди хет (Червената шапчица), стара хипарка, я накарала да отиде до баба си и да вземе два албума на Юрая Хийп и един на Лед Цепелин. Обула си шапчицата метълските кубинки, сложила якето с гърба на Содом, пуснала си уокмена с Крейтър, яхнала харлея и фестър ден дъ спийд ъф лайт и отпрашила към дарк замъка на бабата. Като си карала мотърхеда, по едно време я изпреварил Улфа (Вълка), а тя му се ядосала и му се развикала:

- Пантера са бездарници, една скапана група, мадъфакъъ! Шъ тъ Kill by death!

Тогава Улфа се ядосал и й отвърнал:

- Брус Дикинсън го духа на негри!

Ама това не му стигало, ами решил да си го върне здраво на Червената шапчица и на оная депешарка, баба й, с един Iron fist. Затова дал на четвърта и минал по земния път и пръв стигнал до фермата на бабата. Бабата по това време си била пуснала Напалм дет и въобще не чула как идва Улфа. В това време той влязъл и се направил на Мастър ъф пъпетс, абе изял я. След това й свалил коженото яке с гърба на Слейър, обърнал се с гръб към вратата и зел да куфее, за да не го познае Червената шапчица.

В това време дошла Блъди хет и зела да го пита:

- Абе, бабо, коя е тая група, мяза ми на Тестамент?

- Не ма, това са УОСП, ма, ба, ква си задръстена - отвърнал Улфа.

- Абе, бабо, нещо много ти е порасла кичарата ма?

- Щото съм метълка, ма! - пак отвърнал Вълка.

- Ми що са ти такива големи кубинките ма?

- Ми щото да ритам разни дискари като теб ма! Hell awaits! - отговорил вълка и я заритал здраво и после я изял.

Като я изял рекъл:

- Значи Пантера били скапана група, твойта мама депешарска! Ей да имаше някоя бира тука и една касета на Меноуър да покуфея още малко. Я па тая дъртата има само "Арда". Пфу!

Вълка бръкнал в хладилника и там намерил двайсетте бири, дето бабата ги била приготвила за концерта на Гънс довечера по първа. Добарал ги той, пуснал си Танкард и ги изпомпал. Като ги изпомпал взел че заспал. По това време в къщата на бабата дошъл WitchHunter (ловеца), и си носел китарата да опънат некоя жица с бабека, щото мислели да правят демозаписи. Като видял Улфа се сетил к'ва е работата с бирите и яката се ядосал и фанал ножицата и му офъкал кичарата.
На сутринта Улфа се събудил и като се видял без кичара умрял от мъка.
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Пет Авг 22 2008, 20:48

Една вечерна сутрин станах и реших да ида за сливи качих се на крушата и започнах да бера ябълки след като си набрах череши си отидох.Започна да вали дъжд и да пръска през затворения ми прозорец.Седях на един дървен камък и четях изгорял вестник а един бял негър помпеше задните гуми на влака в ъгъла на кръглата стая.Огладнях и реших да си сипя нещо за пиене.Отидох до печката и си извадих една студена бира в циментова кутия.Сипах си я в една цинкова чаша но тя имаше дупка и кафето се стичаше по хартиения ми под.Взех един ламаринен парцал и почистих калта.Но кокошката ми беше излязла от кочината и трябваше да я прибера.Взех една железна пръчка и подгоних прасето но то започна да ме лае и накрая го вкарах в кокошкарника.Сипах на котката малко боб но тя ме ухапа по крака и затова цяло лято ходя с лепенка на корема
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Asuma Hyuuga Пет Авг 22 2008, 20:55

Ахаха, това второто рулира lol! Типа "нищо общо" винаги ме е кефил.
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Сря Авг 27 2008, 10:30


Докторе, защо?

- Докторe, когaто искам да правя секс с жена си, членът ми винаги гледа към обувките.
- Вдигнете обувките на шкафа. Следващия.

- Докторе, бременна съм а плодът лежи някак неестествено.
- Каква ви е националността?
- Еврейка.
- От възрастта е. Следващия.

- Докторе, боли ме ту главата ту задника.
- Пийте тези таблетки разчупени на две. Следващия.

- Докторе, да ви се оплача, страхувам се постоянно и то без видима причина..
- Сестра, дайте и разхлабително. Пийте, причина за страх има. Следващия.

- Докторе, абе от тая сутрин пикая на две струйки.
- Дядо, разкопчавай си копчето на дюкяна..Следващия.

- Докторе, имам суха кашлица.
- Сестра, дайте му разхлабително. Край, няма да кашляте. Следващия.

- Докторе, имам постоянен дрисък, по десет пъти на ден ходя в тоалетната..
- Сестра, разхлабително. Е сега ще поживеете там. Следващия.

- Докторе, лошо ми зараства счупения крак, постоянно съм с патерици.
- Сестра, вземете патериците, дайте му разхлабително. Сега ще побягате без патерици. Следващия.

- Докторе, всяка сутрин намирам във влагалището си пощенски марки, вижте цял албум вече имам.
- Това не са марки а етикети от банани. Сестра дайте и направление към очен лекар. Следващия.

- Докторе, никой не ме забелязва!!...
- Следващия.

- Докторе, бачкам като кон, ям като прасе и се изморявам като куче, какво да правя?
- Идете на ветеринар. Следващия.

- Докторе, имам запек!!..
- И аз нямам ауди А8 но не викам за този проблем на всеки ъгъл. Следващия.

- Докторе, пожълтяха ми зъбите.
- В такъв случай си купете кафява вратовръзка, ще ви отива. Следващия.

- Докторе, не съм добре с краката.
- С крака е добре, без крака не е добре, следващия.

- Докторе, когато кихам изпитвам оргазъм, какво да правя??
- Хм, ..смъркай тютюн. Следващия.

- Докторе, помогнете ми, аз съм вече на 25 а още нямам косми на интимните части. Какво да правя??
- Колко пъти седмично правите секс?
- Амиии 30-40 пъти...
- На магистралите също не расте трева. Следващия.
- Докторе боли ме коляното.
- И мен ме боли. Следващия.

- Докторе като се качвам нагоре по стълбите ме боли кръста.
- Тогава се качвай надолу. Следващия.

- Докторе, дай ми нещо за глава.
- На ти шапка. Следващия.

- Докторе, бременна съм.
- Честито. Следващия.

- Докторе, пикая на четири.
- Глътнал си копче. Следващия.

- Докторе глътнах мишка.
- Глътни и котка. Следващия.

- Докторе, ям боб - сера боб.
- Ми ти кво искаш да сереш?
- Най-обикновени лайна.
- Ми яж най-обикновени лайна тогава. Следващия.

- Докторе, имам високо кръвно.
- От сега нататък така ще е бабо. Следващия.

Сестрата:
- Докторе, вашият симулант умря.
- Е тоя се престара!

Добър ден,докторе.
-Добър ден,следващият.

-Докторе,бременна съм!
-Честито,следващият.

-Докторе,глътнах мишка!
-Глътни котка,следващият.

-Докторе,ухапа ме куче!
-Ухапи го и ти,следващият.

-Докторе,боли ме пръстът!
-Фра-а-ас!Следващият.

-Докторе,умирам!
-И аз,следващият.


Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Сря Сеп 03 2008, 19:16

Вчера в детската градина
Scout удари двама-трима
2 ченгета с AVP-та
гушнаха букета.

Припев:
Cover me, follow me,
“Fire in the hole”
Cover me, follow me,
“Fire in the hole”

Вчера рано от зарана
Аз Terrorist реших да стана
Мама, татко до вратата,
Лапнаха граната!

Припев:…

А пък цаиса с очилата
Хвърли той по мен граната
Мръднах се на ляво аз,
Изхвърчах за вчас.

Припев:…

Сетих се за headshot аз,
И направих го със Спас.
После бомбата на dust-а
Гръмна и ме пръсна!

Припев:…

С Uzi килнаха ме пак,
Върнах си го със мерак!
Armor-a помогна пак!
А той ми прати message глупак!!!”

Припев: …

Шивачка пълна гепих аз,
От загинал педераст!
Counter- Terrorist бе той,
Името му бе Благой!

Припев: …

Desert Eagle купих аз,
Бота kill-на ме тогаз,
Counter- Terrorist пак win
и CS във Recycle Bin.
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Bukkit Сря Сеп 03 2008, 21:55

В Лондон двама наркомани се качват на автобус (добул декер) . Единият от тях се качва на втория етаж и веднага слиза обратно, целият прибледнял:
- Приятел, не се качвай горе, там няма шофьор!
Bukkit
Bukkit
Генин
Генин

Брой мнения : 369
Age : 32
Registration date : 22.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Bukkit Сря Сеп 03 2008, 22:01

Ето този виц е които ме разсмиваха когато бех .. ядосан Smile
препоручвам ви го

-Разговор между баща и син:
- Тате, трябва да правя специално проучване за нашето училище. Мога ли да ти задам един въпрос ?
- Разбира се сине. Кажи ?
- Какво е политик ?
- Ами сине, как да ти кажа ... Нека да вземем да пример нашата къща. Аз нося парите - един вид, аз все едно съм "Ръководство"-то. Майка ти казва к`во да правим с парите - значи тя ще е "Правителството". Ние се грижим за теб и твоите нужди, така че нека ти си "Народа". Прислужницата ще я наречем "Работническа класа", а твоят по-малък брат - "Бъдещето". Разбра ли ме?
- ъ-ъ-ъ, нещо не схванах много добре. Нека да помисля ...

През ноща момчето се събужда от плача на по-малкото братче и отива да види какво става. Видял, че малкия се наакал здраво, решил да каже на родителите си. Когато влязъл в тяхната стая намерил само майка си, спяща непробудно на седмото небе. Решил да се обади на прислужницата. Почукал няколко пъти на вратата, но никой не се обадил. Тогава погледнал през ключалката и видял баща си и прислужницата заедно в леглото.

На следващата сутрин:
- Тате, мисля че разрбрах какво са политиците.
- Браво, сине! Обясни ми с твои думи, какво точно си разбрал.
- Ами докато "Ръководството" се ебава с "Работническата класа", "Правителството" - спи, "Народът" никой не го поглежда, а "Бъдещето" е цялото в лайна.













Бременна жена се разхожда в парка с малката си дъщеря. Момиченцето започнало да я разпитва:
- Мамо, какво има в коремчето ти?
- Бебенце, маминото.
- А ти обичаш ли го?
- Разбира се, маминото.
- Ама, много ли го обичаш?
- Много го обичам!
- Ами, тогава защо си го глътнала, бе, мамо-о-о!?!








Седи си някакъв в кръчмата и си пие ракия. По едно време влиза някакъв друг и от вратата се провиква:
- Гошо, жена ти ти е сложила рога!
Първият захвърлил веднага пиенето и хукнал. Тъкмо излязъл от кръчмата, и една кола профучала - блъснала го, размазала го, направо го счупила. Вкарали го в болница, гипсирали го целия. Лежи си той гипсиран, ръцете на една страна, краката на друга и мисли:
"Трябва да си лекувам нервите. Нито съм Гошо, нито съм женен..."






Господине лошо ли ви е???
-Не Хубаво ми е!!!
Защо тогава Повръщате ... ???
-Немога да задаржа Толкова щастие в себе си.




Алкохолът е враг на човека, но Господ е казал: "Да обичаме враговете си!"
Наздраве!
Bukkit
Bukkit
Генин
Генин

Брой мнения : 369
Age : 32
Registration date : 22.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Пет Сеп 05 2008, 01:01


Представете си мрачна земя. Кула, в която е затворена принцеса, чакаща своя спасител. А кулата се пази от зловещ дракон. Ето как главният герой, ако беше метъл (в различните си вариации), би постъпил:

ХЕВИ МЕТЪЛ:
Главният герой пристига на Харли Дейвидсън, убива дракона, пие няколко бири, изчуква принцесата, обира всичко ценно от кулата и си тръгва.


ГРАЙНД МЕТЪЛ:
Главният герой пристига, крещи нещо напълно неразбираемо за около 2 минути и си тръгва...


ПАУЪР МЕТЪЛ:
Главният герой пристига, яздейки бял еднорог, отбягва дракона, спасява принцесата и те правят любов във вълшебна гора.


ТРАШ МЕТЪЛ:
Главният герой пристига, убива дракона, спасява принцесата и я изчуква... лесно и бързо.


ФОЛК МЕТЪЛ:
Главният герой пристига с няколко приятели, свирещи на акордеони, виолини, флейти и много по-странни инструменти, драконът заспива (от цялото танцуване) и главния герой си тръгва без принцесата.


ВИКИНГ МЕТЪЛ:
Главният герой пристига на своя кораб, убива дракона с могъщата си брадва, сготвя го и го изяжда, изнасилва принцесата до смърт, обира замъка и подпалва мястото преди да си тръгне.


ДЕТ МЕТЪЛ:
Главният герой пристига, убива дракона и рисува пентаграма върху трупа му, изчуква принцесата и я убива (отново рисува пентаграма), тогава си тръгва.


БЛЕК МЕТЪЛ:
Главният герой пристига в полунощ, убива дракона и го набива на кол пред замъка... тогава содомизира принцесата, изпива кръвта й в ритуал преди да я убие... тогава набива на кол трупа й.


ГОР МЕТЪЛ:
Главният герой пристига, убива дракона и разпръсва вътрешностите му пред замъка, изчуква принцесата и я убива... тогава отново изчуква мъртвото и тяло, разрязва й корема и изяжда вътрешностите й, изчуква остатъците за трети път, изгаря трупа и го изчуква за последен път.


ДУУМ МЕТЪЛ:
Главният герой пристига, вижда размерите на дракона и си помисля че никога не може да го победи, депресира се и се самоубива... драконът изяжда тялото му както и принцесата.


ПРОГРЕСИВ МЕТЪЛ:
Главният герой пристига със своята китара и свири соло за 26 минути, дракона се самоубива от скука, героят отива до спалнята на принцесата, свири друго соло с всички техники които е изучил през последната година в консерваторията... принцесата избягва и сега търси ХЕВИ МЕТЪЛ героя.


ГЛЕМ МЕТЪЛ:
Главният герой пристига, дракона се изсмива на вида на пича и му позволява да влезе, той открадва грима на принцесата и опитва да боядиса замъка в красив розов цвят.


ИНДЪСТРИАЛ МЕТЪЛ:
Главният герой пристига, носейки мазно палто, показва неприлични жестове на дракона и бива изгонен от Приказната земя от охраната.

Алтърнатив рок и японски метъл'
Главният герой слиза от космическия си кораб,вади катана и посича принцесата без да иска.След това я възкресява под формата на шинигами и отлитат заедно на Марс,след което главният герой се усеща,че е момиче и връща принцесата на Дълбоко Учуденият Дракон,Който Стои Вкамемен От Почуда"

Влад метъл-
Пристига фиркан до небето,започва да прави некоординирани движения с бутилката,която мисли за меч, посича и дракона,и принцесата,защото му се виждат еднакво грозни,припада и се свестява в южна корея под обсадата на военните сили,които го заплашват,че ще разстрелят чорапите мy
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Аlex Vitkov Съб Сеп 06 2008, 09:59

Любовна двойка в леглото:
- Може ли да те наричам Ева?
- Защо?
- Защото си ми първата.
- Е, щом съм ти първата може, а аз ще те наричам "Боинг".
- Защо Боинг?
- Защото си ми 747-мия.

- Това е просто ... ужасно е да си търсиш спътницата в живота с помощта на компютър! - казва баща на сина си.
- А ти как си се запознал с мама?
- Нормално, спечелих я на покер.

Разговор между познати.
- Ти какво обичаш повече - виното или жените?
- Всичко зависи от годината на производство ....

Майката се оглежда пред огледалото с новия си кожух. Синът и зад нея и казва:
- Мамо, как може толкова много да се радваш? Не осъзнаваш ли, че заради този кожух едно животно е преживяло страшни мъки?
- Сине, не говори така за баща си!

- Келнер, в кафето ми плува умряла муха!
- Не е възможно, господине! Умрелите мухи не плуват!

Полицай записва данните на арестуван:
- Женен ли сте?
- Да.
- За кого?
- За жена.
- То е ясно, че е за жена.
- Защо да е ясно? Сестра ми например е женена за мъж.

- Докторе, преди пет месеца бях при вас и ми казахте, че имам ревматизъм и трябва да се пазя от влажност.
- Да, спомням си. Какъв ти е проблема сега?
- Ама може ли поне веднъж в месеца да се къпя бе?

Две гарги си стоят на една жица и над тях минава самолет. Едната рекла:
- Брей, тая птица колко бързо лети.
- Хъммммм, - казала другата - и на теб да ти эапалят опашката и ти ще летиш толкова бързо.

Една крава срещнала друга крава и казала:
- Муууууууу!
А другата крава казала:
- Е, взе ми думите от устата!

Един рибар се хвали на колегите си:
- Вчера хванах ей-такава щука, като ръката ми!
- Стига бе, такива космати щуки няма.
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Съб Сеп 13 2008, 01:29

Хахаха Шине... насабраха се бая и ги слагам наведнъж Laughing Very Happy

Докарали й значи на Кума Лиса въглища. Обаче тя не могла сама да си ги прибере и тръгнала да търси помощ. Първо отишла при Баба Меца и й казала: - Бабо Мецо, ще ми помогнеш ли да си прибера въглищата довечера? А Баба Меца отговорила: - Ми виж сега, мойто момиче, с удоволствие бих ти помогнала, обаче довечера с Дядо ти Мецан такова... нали се сещаш. Отишла си разочарована Кума Лиса, какво да прави. Отишла до Вълчо, обаче и той й се извинил по предлог, че довечера имат работа с вълчицата. И Кума Лиса, вече крайно опечалена, се запътила към убежището на Зайо Байо, който се славел като най-големия мързел в цялата гора. Пристигнала тя, обяснила му каква е ситуацията и той казал: - Кума Лисо, с удоволствие бих ти помогнал, обаче имам една много страшна венерическа болест. И лисицата: - Ееее,няма нищо бе, Зайо, на мене това не ми пречи! А той: - Ама много е страшна бе, кума! Нямаш представа просто. И лисицата вече крайно изнервена, го попитала: - Добре де, каква е тая твойта венерическа болест толкова страшна? - Ми боли ма оная работа за твойте въглища!

Две блондинки работели на строеж. Едната попитала: - Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо? - Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са към мен с остра си част - те са дефектни - нямат главичка. Ако гвоздеят е насочен с острото към къщата, значи е здрав. - Колко си глупава! Гвоздеите, които сочат към теб не са дефектни! Те просто са за противоположната стена на къщата!

- Защо блондинките държат в хладилника празни бирени бутилки? - За да има с какво да почерпят тези, които не пият.


Мъжете се делят на 4 вида:
1. Мъж с пари и мозък. Сменя жените по три пъти на ден - спи и зарязва.
2. Мъж с пари, но без мозък. Взима си любовница и спи само с нея. Страхува се да не я изгуби.
3. Мъж без пари, но с мозък. Спи с любовницата на мъж с пари, но без мозък.
4. Мъж без пари и без мозък. Жени се.


Джон поканил майка си на вечеря в квартирата си. Показал и всичко - кухня, хол, спалня с две легла. Майка му отдавна се съмнявала в ориентацията на сина си и не била учудена колко красив младеж е съквартиранта на Джон. По време на вечерята те се държали непринудено, но майка му все още не била удовлетворена и подозирала, че има повече от колкото показват на пръв поглед. Подпитала ги и Джон и казал:
- Знам какво си мислиш, но те уверявам, че с него сме само приятели!
Минала седмица след това и двамата се заприказвали:
- Джон, знаеш ли, че се чудя … откакто майка ти ни гостува ми се струва, че изчезна единия сребърен нож от комплекта, който ти подарих.
- Малко вероятно е мама да го е взела, но ще й пиша.
В типичен британски стил Джон оформил: “Скъпа мамо, не искам да кажа, че си взела един нож от нашата кухня, но не искам да кажа и, че не си взела един нож от нашата кухня. Факт е обаче, че един сребърен нож липсва от там.”
В отговор на това получил: “Скъпи Джон, не искам да кажа, че спиш с него, но не искам да кажа и, че не спиш с него. Факт е обаче, че ако съквартиранта ти си лягаше в собственото си легло, щеше вече да е намерил сребърния нож. С любов: Мама”


Една блондинка участва в конкурс с награда 1 млн. евро. Задават й следните въпроси:
1) Колко години е продължила Стогодишната война.
а) 116
б) 99
в) 100
г) 150
Блондинката пропуска въпроса. Следващ въпрос:
2) В коя страна са измислили панамската шапка?
а) Бразилия
б) Чили
в) Панама
г) Еквадор
Блондинката иска помощ от студентите на Държавния университет.
3)През кой месец се отбелязва Октомврийската революция?
а) Януари
б) Септември
с) Октомври
д) Ноември
Блондинката иска помощ от залата.
4) Как е малкото име на крал Георг 6-ти?
а) Алберт
б) Георг
с) Мануел
Блондинката вади гадателски карти.
5) От кое животно произлиза името на Канарските острови?
а) Канарче
б) Кенгуру
с) Тюлен
г) Плъх
Блондинката излиза от играта.
А сега, ако ти се имаш за умен/а и се смял/а над блондинката, то прочети правилните отговори :
1) Стогодишната война е продължила 116 години от 1337 до 1453 година
2) Панамската шапка е измислена в Еквадор.
3) Октомврийската революция се отбелязва през ноември.
4) Името на крал Георг е Алберт. Той си го сменя през 1936 година.
5) Името на Канарските острови произлиза от тюлена. Латинското название на островите Insukaria Canaria означава остров на тюлените.

Иванчо се прибира вкъщи след училище. Баща му го пита:
- Абе, идиот с идиот, кажи как върви училището?
- Ами тате, то …
- Кажи бе!
- Мииии … Имам седем двойки за годината …
- КОЛКО ?!?!
- Седем …
Бащата адски сърдит :
- И по какво ти е първата двойка?
- Ами по френски …
- Абе, тъпанар с тъпанар - защо имаш двойка по френски?
- Ми, тате, учителката каза да напишем четири изречения и да си направим извод.
И аз пиша : “1. Госпожата по френски ходи с господина по български.
2. Г-жата по френски ходи с господина по математика.
3. Г-жата по френски ходи с господина по информатика.
4. Г-жата по френски ходи и с господина по физическо.”
Бащата казал :
- Сине, тя е курва !
- Ами и аз такъв извод си направих и тя ми написа двойка.
- Айде, прощавам ти за тази двойка. По какво е следващата ?
- Амиии по математика …
- Що имаш двойка по математика, бе ?
- Тате, оная вика: “Колко е 5 по 6?” и аз викам : “30?. “Ами колко е 6 по 5?”
Бащата казал:
- Сине, тя си прави ташаци с тебе!
- И аз така й казах и тя ми написа двойка.
- И тук си бил прав, прощавам ти. По какво е следващата?
- По география.
- Как така бе?
- Тате, ти знаеш ли къде се намира Африка, бе?
- Еба ли я?
- Ами и аз така й казах и тя ми написа двойка.
- Добре - прощавам ти. По какво е следващата?
- По биология.
- Идиот!!! Как успя бе?
- Тате, даскалицата ни наредила в две редици - едната момичета, а другата момчета.
Момичетата трябва да кажат женски екземпляр, а момчетата - мъжки. И една тъпанарка срещу мене вика: “Муха” и аз викам: “Мухоебец” и даскалката ми написа двойка …
- Добре, сине, добре. Запазвам хладнокръвие. Казвай за следващата.
- По ЗИП-а по география. Оная вика :”Благоевград, град ли е?” и аз викам :”Не е - село е!” “Е как ще е село, като завършва на - град?” “Ами госпожо, Козлодуй завършва на -уй, ама не е уй, нали?” и тя ми написа двойка.
- Както и да е сине . Нататък?
- По физическо. Тати оня вика: “Дигнете си единия крак, дигнете си другия крак …” “Еее, господине, аз на хуя си ли да се крепя?” и той ми написа двойка.
- А последната?
- По музика.
Бащата :
- И по музика ли бе дебил!!!!
Иванчо сърдит :
- Тате след шест двойки как се пее, бе …

Мъж отишъл на лекар.
- Докторе, ставам сутрин, измивам се, изпивам си кафето, обличам се и тръгвам за работа. И когато стигна до спирката, една болка като ме пререже през кръста, тръгва нагоре по гръбнака и като стигне тила, направо ми иде да крещя с глас..
Лекарят го прегледал подробно, угрижил се и рекъл:
- Съжалявам, положението е тежко, ще трябва да режем пакета…
Мъжът пребледнял, поблагодарил и напуснал кабинета… Решил да отиде при друг лекар:
- Докторе, ставам сутрин, измивам се, изпивам си кафето, обличам се и тръгвам за работа. И когато стигна до спирката, една болка като ме пререже през кръста, тръгва нагоре по гръбнака и като стигне тила, направо ми иде да крещя с глас.
И този го прегледал и след като помислил, казал:
- Много съжалявам, но ще се наложи да отстраним пакета.
Мъжът отново с ужас напуснал кабинета. Отишъл при още няколко лекари, но всички само това му казвали. Накрая той се примирил - не може да се живее с подобна болка - и се подложил на операцията. Докато лежал в болницата, си мислел:
“Е, сега, сексът не е всичко в този живот. Като ме изпишат, ще си угаждам. Ще си ушия хубав костюм, ще си купя лъскава кола, ще попътувам по света…”
Изписали го и той - от болницата направо при шивача.
- Искам да ми ушиете чудесен костюм.
Шивачът взел мерките му и го попитал:
- Извинявайте, от коя страна си го държите?
- О, не се притеснявайте, моля Ви. Все едно!
- Кажете, няма проблем. От коя страна?
- Е, и Вие сега. Толкова ли е важно от коя страна си го държа?!
- Всъщност, да. Ако си го държите в десния крачол, а аз ушия панталона така, че да Ви седи в левия, десетина минути след като се обуете, се появява една болка през кръста, тръгва нагоре по гръбнака и като стигне тила, направо ще закрещите с глас…


Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.
Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат
работа” - тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на третия. Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно красиви”. „Божичко!” - зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж. Там висляла табела: „Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота,
помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере
половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на
последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание:
„Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!
А точно срещу този магазин бил открит” Магазин за жени”. На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория - богати жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ, НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ.


Затворник получава писмо от жена си:
"Мили мой, реших да посея марули в задния двор. Кога е най-подходящото време?"
Тъй като знаел, че охраната на затвора чете писмата, мъжът отговорил:
"Мила моя, каквото и да правиш, не пипай нищо в задния двор. Там скрих парите."
Седмица по-късно се получило следното писмо: "Мили мой, няма да повярваш какво се случи онази вечер - дойдоха някакви мъже с лопати и прекопаха целия заден двор."
Затворникът отговорил с друго писмо: "Мила моя, сега е най-подходящото време да посееш марулите."

В съда питат подсъдим измамник:
- Вярно ли е, че сте укрил данъци така, както разказа преди малко обвинителят?
- Не, по друг начин ги скрих, но и неговият метод заслужава внимание.

- Как ще обясните, че сте убили жена си с пет изстрела?
- На шестия пистолета засече.

Един борец си кара мерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца:
- Какво има? - пита бореца.
- Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? - го пита този от трабанта.
- Ама аз нямам тостер! - му отвръща бореца.
- Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш тостер?
Бореца се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца:
- Ще ми стоплиш ли супата че ми се е развалила печката? - го пита този от трабанта.
- Ама аз нямам печка! - му отвръща бореца.
- Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш печка? - се възмущава човека.
Тогава бореца се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този пат бореца чука на прозореца на този от трабанта, човека се показва:
- Какво искаш?
- Няма ли да ме помолиш още нещо? - го пита бореца.
- Ееее! За това ли ме изкара от банята? - се възмущава човека с трабанта...

Две блондинки играят шах. - Кош! - възкликва едната. - Чакай ма, туй да не ти е футбол!

Блондинка пита човек на улицата: - Извинете, колко е часът? - Осемнадесет и четирдесет и пет, госпожице. - Да бе да, хиляда!
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Аlex Vitkov Съб Сеп 13 2008, 19:15

Две блондинки се срещат на гарата.
-Какво правиш тук? ? попитала едната.
-Чакам влака.
-Кой влак?
-Ми този в 17.15.
-Ама ти не прочете ли, че той пътува само в празнични дни?
-Ми да. Аз днес имам рожден ден...

Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:
- Сгазихте 5 души.
Блондинката ядосано отвърнала:
- Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?

Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/.
- Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето?
- Как така, ма?
- Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата.
- Ми тя нали можеше да плува?
- Можеше, ама някой бил сложил табела "Плуването забранено".

Защо блондинката не говори по време на секс?
- Защото мама й е казала да не говори с непознати.

Срещат се две блондинки, които не са се виждали отдавна.
- Е, как е?
- Ох, вчера едно гадже ми подари палто от норки!
- Потресаващо!
- А следващата седмица едно друго гадже ще ме води на Канарските острови.
- Потресаващо!
- А след като се върна, едно друго гадже ще ми купува Мерцедес.
- Потресаващо!
- Ами, това е около мен. При теб как са нещата?
- Аз пък се записах на училище по добри маниери...
- Интересно... Какво учите там?
- На последния урок ни учиха вместо "я, не се ебавай" да казваме "потресаващо"...

Разговор между току-що запознали се блондинки:
- Какво ще правиш в неделя?
- Отивам в затвора.
- В затвора ли? Какво си направила!?
- Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг.

Пътуват две блондинки във влака и си говорят:
- Не е живот това, а мъка!
- Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец!
- Откъде да го намеря такъв?
- Тогава двама по 250.
- Също е проблем.
- Тогава 4 по 125!
Обажда се дремещ мъж от купето:
- Като стигнете до 5 лева ме събудете.

Въпрос: Защо блондинките се карат, докато се возят на мотора? Отговор: Карат се коя да е до прозореца!!!

Две блондинки си говорят:
- Знаеш ли, не е вярно, че мъжът ми ме мами.
- Как разбра?
- Ами, тайно му прегледах тефтерчето с телефони и там имаше само имена на мъже - Сузанов, Мариянов, Светланов, Камелиев...

Две блондинки разглеждат снимки. Едната:
- А това е дядо ми на 11 години.
- Я! Не знаех, че човек може да стане дядо на 11 години!

Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса.
- Може ли да видя книжката ви? пита тя.
Блондинката започва трескаво да търси в чантата си.
- А как изглежда книжката? пита блондинката.
- Ами това е четириъгълен предмет, на който има и снимка.
Най-накрая блондинката намира четириъгълното си дамско огледалце в чантата и го подава.
Полицайката го поглежда, връща го на блондинката и казва:
- Всичко е наред! Не знаех, че сте полицай!

Млада сервитьорка блондинка отива на работа, а работодателят й забелязал че изглежда зле. Отшъл при нея и я попитал:
- Какво се е случило?
- Ами току що разбрах от леля ми, ча майка е починала - казала през сълзи тя.
Човекът проявил разбиране и й казал, ча може да си вземе почивен ден, но тя отказала:
- Не, благодаря ви, работата ме разсейва.
И тя останала на работното си място, но след известно време работодателят забелязал, че момичето отново е разстроена и я попитал сега какво е станало. А тя разплакна отвърнала:
- Това трябва да е най-ужасният ден в живота ми! Сестра ми току що ми се обади и каза, че нейната майка също е починала...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Аlex Vitkov Съб Сеп 13 2008, 20:41

Учителката пита Иванчо:
- Колко е 3+2?
- Пет - казва Иванчо.
- А 2+3?
- Шест - отговаря Иванчо.
- Е как шест бе, Иванчо, то е едно и също!
- Как ще е едно и също? Едно и също ли е да мина да ви взема и да взема да ви мина.

Учителката пита Иванчо:
- Кой е Христо Ботев?
- Де да го знам този!
- Кой е Васил Левски?
- Де да го знам!
- Кой е Стефан Стамболов?
- Не го знам!
- Сядай, 2!
След часа Иванчо отива и пита госпожата:
- Госпожо, знаете ли кой е Конса?
- Не го знам!
- Знаете ли кой е Хазарта?
- Не го знам кой е този!
- А Мишо Шамара?
- Не го знам!
- Е, тогава ко ме плашиш с твойта мизерна банда...

Мария: Иваааан!! Иван!
- Кво ma?
М: Хвани котарака!
- За къв хуй?
М: Хвани го ти казвам...
Хванал Иван котарака, носи го на Мария.
М: Откъсни му ташаците.
- Марийо, смили се,..
М: Откъсвай ги, давай!!
Върти Иван ташаците на котарака, а той драска мяучи, писка, и изобщо надрал Иван до кръв.
М: (въздъхвайки) Ех, не те обичат котките, Иванe!

- Иванчо, защо вчера не беше на училище?
- Бях болен, госпожо...
- Болен, а... А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?
- Не съм ходил, у нас си бях!
- Не ме лъжи, знаеш ли колко добре се вижда всичко от пилона.

- Иванчо, защо не идва вчера на училище?
- Семейството ни се увеличи с един човек, госпожо.
- Братче или сестриче си имаш?
- Татенце! Мама се омъжи за пети път.

Марийка пита майка си:
- Мамо, когато се прави любов, кой забременява?
- Как кой? - учудила се майката.- Този, който е отдолу!
- Тогава Иванчо е жив зян!

Иванчо и сестра му засядат в асансьор.Изведнъж сестра му започва да пъшка и казва:
-Иванчо,по-добър си от тате!
А Иванчо казва:
И мама така казва!

Учителка в час:
- Кои са най-полезните птици за човека?
Иванчо:
- Печените.

Иванчо поканил Марийка у дома си. Купил торта, цветя, бутилка коняк и цигари, сложил всичко на масата и зачакал. Минал час и Иванчо си помислил: "Марийка е от добро семейство, тя няма да пие". Махнал бутилката. Минава още час. Иванчо си мисли: "Марийка е от добро семейство, няма да пуши". Махнал цигарите. В този момент се позвънило на вратата. Дошла Марийка. Иванчо я пита:
- Защо си дошла с училищна униформа?
- Ами, нали утре сме на училище...

Учителката:
- Жоро, вчера защо не беше на училище?
- Майка ми роди, госпожо, вече си имам братче!
- Но как така, нали баща ти от две години е на работа в чужбина?
- Да, госпожо, но те си пишат!
- Егати дългата химикалка! - обажда се Иванчо.

Един ден малкият Иванчо закъснял за час. Отворил тихо вратата на класната стая, погледнал - учителката била с гръб към него и се промъкнал пълзешком до чина си. Тъкмо седнал и учителката се обърнала, видяла го и му казала:
- Иванчо, баща ти така ли влиза вкъщи - тихо и с пълзене? Я излез и влез, както го прави баща ти.
Излязъл Иванчо и след малко вратата се отворила с шут, появил се той с димяща цигара в устата, треснал вратата, извадил цигарата от устата си, загасил я на пода и креснал:
- Е, скъпа, не ме очакваше, нали?

Учителят поздравява учениците в клас.
- Добър ден, деца.
- Добър ден, господин учителю, - отговарят всички. Само Иванчо гледа през прозореца и мълчи.
- Защо не поздравяваш, Иванчо?
- Защо да лъжа, че денят е добър, когато вали такъв пороен дъжд.

Иванчо и Марийка спорят:
- Аз си имам кукла!
- Аз си имам камионче!
- Аз си имам топка!
- Аз си имам пишка!
- Пък мама каза, че като порасна ще си имам много!

В детската градина учителката кара децата да броят. Стоянчо:
- Едно, две, три, четири...
Гошко:
- ... пет, шест, седем, осем...
Иванчо:
- ... девет, десет, вале, дама, поп...

- Иванчо, това Иван Вазов ли е?
- Не, госпожо, това е неговият портрет!

Иванчо стои на двора и крещи:
- Марийке!!!
От прозореца се показва бащата на Марийка:
- Марийка вече си легна. Мога ли аз да ти помогна с нещо?
- Не, трябва ми Марийка като жена!
След пет минути на двора изскочила Марийка с миниполичка и прозрачна блузка.
- Знаеш ли, Марийке,- казва й Иванчо.- Топката ми падна в женската тоалетна...

Иванчо среща бременна жена на улицата.
- Какво има в корема ти? - пита Иванчо.
- Дете.
- Обичаш ли го?
- Да, разбира се!
- Ами тогава защо си го изяла???

Майката пита Иванчо:
- Защо плачеш?
- Сънувах, че училището е изгоряло.
- Не плачи де, това е само сън!
- Плача точно за това...

- Иванчо! На родителската среща учителя по физкултура се оплака, че дисциплината ти куца. Реагира ли на тази забележка?
- Реагирах. Сега учителят куца!

Добавен на: 29-Jul-2006
В училище:
- Иванчо, днес за пръв път домашното ти по математика е правилно решено. На какво се дължи това?
- Ами татко нямаше време да ми помогне...

Малката Марийка се прибира от училище и казва:
- Мамо, днес Иванчо в междучасието ме целуна по устата!
Майката, възмутена, но и учудена пита:
- И как стана това?
- Не беше лесно, но три съученички ми помогнаха да го държим.

Малкия Иванчо пита учителката:
- Госпожо, децата може ли да имат деца?
Учителката отговаря:
- Иванчо, това е невъзможно!
Иванчо се обърнал към Марийка:
- И от какво те е страх, ма глупачко...

Иванчо видял как батко му качва приятелката си в колата и се метнал скришом в багажника, да види къде ще ходят. Спрял баткото на една полянка, слезли с приятелката си и той я попитал:
- Ще ми дадеш ли?
- Не - отговорила тя.
- Пак си помисли, ще ми дадеш ли?
- Не.
- За последен път те питам ...
- Не - отсякла тя, а баткото на Иванчо казал:
- Щом е така, ходи си пеш.
На другия ден Иванчо качва Марийка на колелото и - на полянката.
- Марийке, ще ми дадеш ли?
- Да.
- Пак си помисли, ще ми дадеш ли?
- Да.
- За последен път те питам ...
- Да - казала тя, а Иванчо въздъхнал:
- Щом е така, вземай колелото, аз ще си вървя пеша.

Учителката запитала с коя буква започва животът. Всички завикали в надпревара "Ж". Само Иванчо не бил съгласен. Учителката го вдигнала да каже мнението си. Той станал и отговорил, че буквата на живота е "П".
- Защо? - учудила се учителката.
- Защото най-хубавите работи започват с буквата "П": пари, печено прасе, печено пиле, пиене, пушене и още много хубави работи.

Иванчо си стои на спирката през зимата. Студ, мраз! Иванчо си мушнал ръцете в джобовете. Минава един дядо и го пита:
- Малкия, измръзна ли?
Иванчо отговаря:
- Аз замръзнах, а малкия си го топля с ръце.
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Чет Сеп 18 2008, 23:13

В близката далечина, черен кораб се белее, а във него старец млад, седнал прав мълчи и пее... lol!
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by ROCK PEE Вто Сеп 30 2008, 15:41

Меца кара колело,
а насреща й - лайно.
Ха наляво, ха надясно,
бух! - в лайното прясно!
ROCK PEE
ROCK PEE
Генин
Генин

Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 09.01.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by ROCK PEE Нед Окт 19 2008, 14:55

Един млад старец седна прав на стол и започна да чете ненаписа книга
ROCK PEE
ROCK PEE
Генин
Генин

Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 09.01.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Нед Окт 19 2008, 16:42

Опитал си се да измислиш нещо като мойто последното ама твойто накрая нещо не се връзва...просто не е смешно.... Very Happy
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Аlex Vitkov Нед Окт 19 2008, 17:03

Един неделен понеделник станах,и реших да отида на разходка.Докато вървях,срещнах едно котешко куче,което ми наръфа панталона.Ударих с една каменна пръчка кокощката.Качих се на един дървен ескалатор,като се озовах в парка.Отидох до кафето,и си поръчах една зеленчукова пържола.Седнах на една пейка,и зачаках салатата си.Скоро един български китаец ми донесе ориза.Започнах да си пия кафето,но без да исках се полях по шапката.Взех я,и я избързах с една дървена мокра кърпичка.Реших да се прибера.Излязох от дискотеката,и започнах да ходя по ламаринения тротоар.Когато се прибрах,се облякох,и влязох в банята да заспя.На сутринта станах,и преместих правоъгълничето на календара ми,на ден съботна сряда...

ПП:Ето измислих едно подобно на второто на Идате Razz
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Death Вто Окт 21 2008, 17:46

Хитлер застанал на ръба на пропаст. До ръба са застанали евреи на опашка, а Хитлер ги вика един по един.
- Ей,ти, застани до ръба. Изправи се хубаво! Скачай!
После вика следващия:
- Сега ти, клекни, скачай! ... Сега ти! Разпери ръце ... така... скачай!
По едно време телефонът звъни. Хитлер ядосано вдига слушалката:
- Колко пъти съм казвал да не ме безпокоят, докато играя "ТЕТРИС"!
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Смехорийки Empty Re: Смехорийки

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите