Original BG Naruto Roleplaying Game!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Огнени техники - Каташи Харино

4 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Аlex Vitkov Пон Авг 25 2008, 11:16

Харино Каташи
Огнени техники - Каташи Харино 684864
Тази площадка била много просторна. Имало обширна поляна, около 15 чучела и десетина мишени върху които учениците могли датренират и разгряват. На това тренировъчно поле, преподавал малко мързеливата Каташи Харино - специалистка в Катон техниките, назначена специално от Хокаге - сама. Тя много обичала да се излежава с часове на хамака си и да поспива. Но когато ставало дума за тренировки, тя веднага скачала от хамака и помагала на учениците си с каквото можела. Тренировките при нея били наистина трудни, но била сигурна, че който успее при нея, ще стане наистина силна нинджа.
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Вто Авг 26 2008, 09:39


Идате влязъл в площадката и отишъл при сенсейката която лежала на хамака си...
УС!!!
Сенсей! аз съм Идате Акума...и бих искал да ме научите на всичките огнени техники които знаете Very Happy .
Ако може първо да започнем с техниката Entou no Jutsu или Hidama no Jutsu .
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Вто Авг 26 2008, 10:33

-Tъй като си едва генин, Хидама би била непосилна за теб. За това нека започнем с Ентоу. Целта е да издишаш тънка струя огън, която да оформиш като като меч, с който би могъл да се биеш. но преди да започнеш се представи, за да знам как да те наричам момче... - каза сенсейката, скоквайки от хамака. -Може да ми викаш Каташи-сенесей или просто сенсей Smile
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Вто Авг 26 2008, 13:50

омг...нали се представих вече.... Laughing

Идате си помислил "хм..можеби не ме е чула..."
Казвам се Идате Акума...като го каза се поклони....
Ще се постарая Каташи-сенсей!
- Сега значи да си помисля...мии сенсей!
- Няма ли да е по лесно ако ми направите една демонстрация...за да знам долу горе какво представлява...
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Вто Авг 26 2008, 14:02

Сенсейката кимна и направи два знака, като след това започна да издиша струя от огън. Когато струята бе близо един метър, тя изведнъж спря и хвана огъня, който сега изглеждаше като запалено копие, и го запрати по едно дърво, като вместо да го запали, огъня се заби е него.
-Хайде сега повтори това което видя, а и ако не те чуя за нещо не се сърди, защото по принцип много много не слушам хората около мен.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Вто Авг 26 2008, 20:37

Идате този път изхитрувал и копирал техниката с шарингана (веднага след като я копирал си изключил шарингана) ...сега просто трябва да се упражнява за да я усвои напълно....
След като копирал техниката от сенсейката(без тя да забележи) се опитал той самият да я направи...всичко това с опит да се хареса на нея....понеже била много хубава Very Happy .
Такаммм...започнал както сенсейката направил два знака, като след това започнал да издиша струя от огън. Когато струята стана около един метър, Идате изведнъж спря и хвана огъня, който сега изглеждаше като запалено копие, и го запрати по едно дърво, като вместо да го запали, огъня се заби е него.
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Сря Авг 27 2008, 08:16

Само че хващайки огъня, Идате веднага го пусна, защото ръката му щеше да изгори.
-Хей, не очаквай да успяваш от първия опит, но не се отчайвай. Продължавай да опитваш.

ПП:Техниките, копирани с шаринган се използват само докато шарингана е пуснат, за това ти препоръчвам да тренираш без него - за да може да я владееш на по-високо ниво. (Техниките, копирани с шаринган, които не се тренират без него, не покачват ранк Smile)
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Сря Авг 27 2008, 15:54

кк

Идате малко се ядоса че си изгори ръката...но след това стана сериозен...реши да покаже на сенсейката че може да го направи...затова започна да концентрира чакрата в устата си и както миналия път щеше да пусне една струйка от огън и да я превърне във запалено копие...но по едно време се сети...че миналия път направи същото и нищо не стана...значи като се опитам пак трябва да премисля всичко за да не се изгоря отново....значи правя всичко както сенсейката...но при мене не се получава....можеби защото има повече опит от мене...(или пък има топлоизолация на рацете Laughing ) значи трябва да и аз да се пробвам повече пъти (за да си дигна xp-to Very Happy ) за да успея да го направя като сенсейката...след това се спря и попита сенсейката:
Сенсей...амм за тази техника съм чувал от баща ми ...(преди да умре) като бях малък... и съм чувал че се използва за направата на меч...а вие ми демонстрирахте с копите...значи да мисля че с чакрата си можем да направим огъня в всякаква форма ?
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Сря Авг 27 2008, 16:18

-Aми да, може да се каже. Техниката всъщност кара чакрата да оформи огъня като острие, специялно на тази техника и в началото то е просто копие, но при научаването й на по-високо ниво, става на меч. Аз обаче ти демонстрирах копие за да не се уплашиш от резултата, който ще получиш, а честно да ти кажа съм чувала, че може да се оформи и като бухалка, но не мога да потвърдя. Е, продължавай с опитите.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Сря Авг 27 2008, 17:26

Идате в същото време си помисли "бухалка...якоооо Twisted Evil "
- Добре...значи сега отначало да правя копие...а след като науча техниката меч....
След като Идате анализирал отговора на сенсейката...си каза...мисля че съм готов да пробвам отново...и този път маи се осети каде му е грешката. или поне така си мислеше...според Идате грешката му е там, че като хващаше огъня трябваше да концентрира чакра в ръцете си...можеби това беше нещото което пропуска...
- Сенсей...ще се опитам отново да направя техниката...след като каза това Идате изчисти съзнанието си от всички добри мисли...и започна да мисли (като зъл гений... Very Happy ) за всички лошотии които е правил или са му правели...след това си спомни от демонстрацията на сенсейката че се използват 2 сиила които вече беше видял и запомнил...
Идате стана сериозен концентрира чакра в устата си...след което концентрира чакра и в ръцете си...после направи два знака, след тва започна да издиша струя от огън, когато струята изглеждаше достатъчно дълга Идате спря и хвана огъня, който изглеждаше като запалено копие....
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Сря Авг 27 2008, 18:18

Опита му да задържи копието бе близо до успеха. Но ръката му отново се изгори, макар и по-малко и изведнъж някакъв вътрешен глас му каза:
-Слабак...Ти си слабак. Остави ми се, остави мен да изляза и да се справя. Аз издържам, на болка - ти пък си слабак...ПРЕДАЙ МИ СЕ!!!!! - повтаряше гласа и сякаш главата на Идате се запали (може и да е от копието Laughing)...

ПП:Не съм забравил xD
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Сря Авг 27 2008, 19:52

п.п. И аз Razz ама все още нямаше подходящ момент кадето пак да се появи Twisted Evil

Натоварването стана прекалено голямо за Идате и по едно време той падна на колене държейки главата си с двете ръце крещейки...НЕЕЕЕЕ!!! и както си седеше по едно косата на Идате стана По-черна и по-обемна и погледа му се скриваше от светлината....
както си седеше по едно време Идате с някав странен глас (като Hollow Ichigo Very Happy ) каза:
- Ооо Да...отново извън клетката...даааа....
- СЕГА ЩЕ ТИ ПОКАЖА КАК СЕ ПРАВИ..ХАХАХАХА...(отново злия смях на Hollow Ichigo) след което
направи два знака, като след това започна да издиша струя от огън. Когато струята стана около един метър, *Идате изведнъж спря и хвана огъня, който сега изглеждаше като запалено копие, и го метна срещу сенсейката... Twisted Evil
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Сря Авг 27 2008, 20:03

-Катон: Гоукакю но джуцу! - извика бързо сенсейката, знаейки че един огън може да се потуши само с друг по-силен. След това скочи към Идате, като с уплашен поглед го попита:
-КАКВО..Какво по дяволите правиш, Акума Идате?!?
Същевременно момчето усещаше, че силата го напуска и се връща към нормален човек и видя, че ръката му сега бе доста обгоряла.


ПП:Смеха на Hollow Ichigo е извратено готин Very Happy
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Сря Авг 27 2008, 20:12

*Идате падна на земята крещейки нещо
- *аггхх....остави ме...сега аз съм господар на това тяло...изчезни...ти си слаб...ще загинеш...остави ме аз да управлявам..не се съпротивлявай...
- Остави ме намираа...и сам мога да се справяяя....
Като след това можеби това че много си изгори ръката...и Идате се съпротивляваше много ... *Идате неможа да да остане дълго време...
После Идате се пльосна на земята и изпадна в бесъзнание...
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Сря Авг 27 2008, 20:17

Момчето се събуди в болницата...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Чет Авг 28 2008, 14:15

На другия ден....

Идате отиде при Каташи-сенесей и само сседеше и гледаше земята....
и по едно време каза:
- Каташи-сенесей! МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ! НЕЗНАМ КАКВО МИ СТАНА!
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Чет Авг 28 2008, 14:37

Сенсейката го погледна с някаква тъга в очите.
-Добре, Идате, простено ти е...-каза някак натъжено тя.-Хайде, продължавай да тренираш...*започва да мисли* "Хмм, това "нещо" трябва да се премахне от момчето, аз уведомих Хокагето, да видим какво ще се предприеме...".
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Чет Авг 28 2008, 14:57

На Идате някак си му олекна...но от друга страна забеляза, че сенсейката е тъжна...
Затова реши да я ободри като се опита отново да направи техниката...но този път не само да се опита но и да успее да я направи...дори малко...но поне да има напредък...така можеби щеше да докаже нещо на себе си и на сенсейката...и това е точно, че не е слаб...а силен, че може да се справи с всички трудности...
Идате беше по решителен от всякога....затова реши да направи техниката перфектно....знаеше че няма да успее но се надяваше да го направи...
- Сенсей! ще се опитам отново да направя техниката....каза Идате
след това си спомни демонстрацията на сенсейката, как тя направи техниката с лекота....тогава Идате се стегна и си каза на ум "МОГА ДА ГО НАПРАВЯ....да....знам че мога....ЩЕ ГО НАПРАВЯ...ПРЕДЧУВСТВАМ ГО....ЩЕ ГО НАПРАВЯ"
Идате стана сериозен и се отпусна... концентрира голямо количество чакра в устата си и я концентриа...след това извлече още по голямо количество чакра в ръцете си и я разреди...за да не се изгори отново...този път щеше да използва лявата си рака...понеже дясната не е зараснала...но беше зараснала до толкова колкото Идате да можеше да прави сиилове.... след като отново концентрира чакрата в устата си и в ръцете си... направи два знака и започна да издиша струя от огън, издишваше струята бавно като така се опитваше да я оформи и балансира....след това...Идате спря и хвана огъня (с лявата си рака), който изглеждаше като запалено копие....и го запрати към едно дърво...
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Чет Авг 28 2008, 15:50

Този път идате вече можеше да хваща струята, ала запращайки я към дървото, тя изчезна във въздуха.
-Видя ли, не е полезно да се използва шарингана така, но пък, може би, без него нямаше да можеш да оформяш струята все още Smile - каза сенсейката.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Пет Авг 29 2008, 01:38

Оу уеа.... Идате доста се зарадва...(че поне едната му рака остана здрава Very Happy )
Идате се радваше, че махна тъгата от очите на сенсейката...след което реши да направи техниката отново...но този път не само да успее да хване огъня но и да направи някаква щета на дървото...и самото копите да стигне до там Laughing
Затова Идате както се усмихваше и беше доволен...се спря и си каза на ум "нямам време за щастие и такива"
(цитирам: Laughing "Аз съм отмъстител...и трябва да стана силен....за да мога да отмъстя...бла..бла Laughing ")
Трябва да стана силен...за да мога да отмъстя...след което Идате затвори очи и се съсредоточи...мислеше единствено и само за огъня...как да направи здрав и силен огън...но от друга страна такъв огън който да му се подчинява и да не го гори...
Идате вярва във огъня...но от друга страна точно огъня погуби родителите на Идате...затова Идате иска като намери нинджата убила родителите му да се бие срещу него с огън....(огън срещу огън)
Точно затова трябва да стане силна огнена нинджа и да има познание като никоя друга огнена нинджа...
След всичките тези мисли Идате забрави че има техника за трениране...(мислите го погълнаха Laughing )
- Сенсей! този път ще направя техниката по добре....каза Идате с много уверен глас
след това отново започна да си повтаря на ум "МОГА ДА ГО НАПРАВЯ....да....знам че мога....ЩЕ ГО НАПРАВЯ...ПРЕДЧУВСТВАМ ГО....ЩЕ ГО НАПРАВЯ" "трябва ми само да вярвам...и да се концентрирам..."КОНЦЕНТРИРАИ СЕЕЕ"....
След това Идате отново се отпусна... извлече голямо количество чакра в устата си като веднага я концентрира...след това извлече по-голямо количество чакра в ръцете си и я разреди...както миналия път...за да не се изгори...този път отново щеше да използва лявата си рака...понеже дясната все още не беше зараснал...се пак е минал само един ден...и макар от лекарства и такива изгарянето беше сериозно и неможеше да оздравее бързо...но се пак благодарение на лекарствата можеше да я движи и да прави знаците.... след като още един път концентрира чакрата в устата си и в ръцете си..за да е по сигурно... направи два знака и веднага започна да издиша струя от огън, издишваше струята бавно като така се опитваше да я оформи и балансира за да прилича на копие....след като струята стана около метър и половина...Идате спря и хвана огъня (отново с лявата си рака), който изглеждаше като запалено копие но този път сякаш пламаците от копието бяха по големи и по обемни....след това веднага го метна към едно дърво...


п.п.26 реда...дано са достатачни за подобрение Smile
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Пет Авг 29 2008, 09:36

Пламъците бяха доста по-големи от предишния път, но не това бе целта на техниката. И все пак, копието изчезна точно преди да се удари в дървото, което можеше да се каже, че е подобрение.
-Добре, след като успееш да забиеш копието, преминаваме към втора част - оформянето като меч. - каза сенсейката, вече малко по-разведрена.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Съб Авг 30 2008, 21:57

Идате беше седнал да си почине малко...понеже извличаше повече чакра...и малко се замая....но след като си почина се изправи и отиде отново до сенсейката...като и каза с бодър глас:
Йошш! Този път ще се справя със всички нива и степени на техниката....с това Идате имаше предвид че няма просто да направи голям огън които веднага да изгасне... този път беше повече нахъсан от всякога и смяташе да се справи...затова отначало се концентрира върху огъня...и се сети че при демонстрацията на сенсейката целта не беше да запали дървото а да го прониже...
и затова за да не изгасне както миналия път реши като изкарва струята да направи огъня по-остър и по-тънък но по-здрав от всякога...
след като мислеше тези неща обаче се сети че няма ли така да изгасне по бързо....и си мислеше отново да го направи толкова обемен колкото миналия път...но си мислеше че няма да може да се справи затова мислеше да попита сенсейката за помощ...да му каже тънкостите в правенето на техниката...но после се сети че в живота си сам трябва да се справя с всички трудности...и в крайнасметка реши да не пита сенсея...ами сам да се досети и сам да успее да направи техниката както трябва...и както си мислеше се отнесе в мислите си...започна да си мисли как след като направи техниката сенсейката ще го похвали...и че ще знае с една техника повече...аххх...на Идате му се струваше като сън...но после се съвзе...огледа се в двете страни и след това си представи как цяла къща гори...представи си пламаците...после пак изкрещя:
- Сенсей! ТОЗИ ПЪТ ЩЕ НАПРАВЯ ТЕХНИКАТА ПЕРФЕКТНО....каза Идате като беше много по уверен в себе си от миналия път
след това отново започна да си повтаря на ум "МОГА ДА ГО НАПРАВЯ....ЩЕ ГО НАПРАВЯ" "трябва ми само да вярвам в себе си и в моите умения след което си казваше няколко пъти"КОНЦЕНТРИРАИ СЕ"....
След това Идате извлече голямо количество чакра в устата си като веднага я концентрира...след това извлече по-голямо количество чакра в ръцете си и я разреди...този път щеше да използва дясната си рака.... направи два знака и веднага започна да издиша струя от огън, издишваше струята бавно като така се опитваше да я направи по остра и по тънка но много силна и балансирана...след това я оформи за да прилича на копие....след като струята стана около метър и половина...Идате спря и хвана огъня, който изглеждаше като запалено копие но този път сякаш пламаците от копието бяха по-остри и по-силни...като копието беше готово Идате каза с силен глас:
Entou no Jutsu !!!!
и веднага го метна към едно дърво...
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Съб Авг 30 2008, 22:54

Копието се заби в дървото и сенсейката изръкопляска.
-Сега се опитай вместо да го забиваш в дървото, с помощта на чакрата си да го оформиш като меч, като пламъците трябва да се движат в една посока и да са прилепнали - като истинско острие, кото обаче е направено от огън.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Death Съб Авг 30 2008, 23:14

Иошш! изкрещя Идате...понеже много се гордееше със себе си и много се кефеше че най накрая успя...
понеже не беше много изморен реши да пробва техниката отново...но както каза сенсея този път не копие ами меч...
И така Идате отново събрал чакра в устата си и ръцете си като я концентрирал...
след това направил два знака и започнал да изкарва струя от огън...след като струята станала някаде един метър Идате спрял и хванал струята...като се опитваше да я направи по тънка и по остра като острие....затова Идате си представил огъня разделящ се на две части които се търкат помежду си...
След като са се изострили в тънки и остри перфектни парчета Идате ги обеденил....след това си повтарял...."колкото се може по-тънъки по-остър....(огън)
Death
Death
Генин
Генин

Брой мнения : 311
Age : 32
Location : Hell
Registration date : 10.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Админ Козела Нед Авг 31 2008, 10:36

Пламъците все още бяха "неконтролируеми" и летяха на всички посоки. Формата беше добре, но трябваше да се оформят дръжка, цуба(гард) и самото острие да се подобри...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Огнени техники - Каташи Харино Empty Re: Огнени техники - Каташи Харино

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите