Original BG Naruto Roleplaying Game!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Водни техники - Кайджин Чидоме

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Сря Авг 27 2008, 20:33

На Неджи му стана неудобно"не мога да повярвам бях тръгнал в правилната посока а сега отново нищо не се получи не мога да повярвам че не стана как е възможно това та аз толкова добре се концентрирах"
-Сенсей имем още 2/3 шанса нали?
Той отново започна да се концентрира"концентрирай се повече бода и повече чакра това е клучът към успеха в тази техника/добре още веднъш повече вода и повече чакра това е клучът към успеха в тази техника"
Събра достатъчно чакра,направи необходимите знаци за теьниката
"давай Неджи ще успееш ще успееш няма да се провалиш точно така ще успееш и ти го знаеш"
и извка "Суйсендан но джуцу"
-Почти се получи ще се опитам със същата концентрация.
Птрво събра чакра,второ направи необходимите знаци за теьниката и отново си каза на ум "давай Неджи ще успееш ще успееш няма да се провалиш точно така ще успееш и ти го знаеш"
и извка "Суйсендан но джуцу"
-Е добре ли е сенсей?
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Asuma Hyuuga Сря Авг 27 2008, 21:01

Топката се уголеми, макар и да не беше с много. Все пак, по - добре от нищо...
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Чет Авг 28 2008, 19:46

Неджи бе готов на всичко за да усвои тази техника за нея би минал и през огън.
-Сенсей, сега ще успея ще видите и ще се учудите повярвайте не ви лъжа.
Той започна отново да се концентрира "добре Неджи ти можеш повече бода и повече чакра така ще успееш да направиш джуцуто е добре мисля че съм готов",събра много чакра ,направи добре
познатите необходими знаци за джуцуто и извика "Суйсендан но джуцу"
Но резултата бе като преди малко.Тогава Неджи се ядоса много за дето отново не успя да
направи джуцуто блестящо ,но той е толкова упорит и не се предава пред нищо и никого.
-Готов съм за втори опит сенсей и повярвайте този път ше успея независимо всичко.-каза
Неджи и започна се концентрира върху задачата си да усвои "Суйсендан но джуцу" - и както
ви казах сенсей нищо няма да ме спре да успея да за върша своето начинание за което съм тук.
"Концентрация ще успея да го усвоя каквото и да ми коства това е започва се много повече вода много повече чакра и най-вече да усоея да направя джуцуто и тобез грешка трябва да успеяяяяяяяяяяя",
събра изклучително много чекра ,направи без грешка така познатите знаци за направата на джуцуто
и изкрещя със всичка сила "СУЙСЕНДАН НО ДЖУЦУ"
-Хей аз поне мисля че го напрвих ,но по този въпрос трябва да отговаря специалиста ,а именно вие Сенсей.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Asuma Hyuuga Чет Авг 28 2008, 23:23

Водната топка се уголеми с още и сенсея го поздрави. Каза му малко да си почине и след това да продължи...
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Пет Авг 29 2008, 10:43

-Добре-каза Неджи-ще си почина.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Админ Козела Пет Авг 29 2008, 23:01

ПП:Не пиши такива малки постове, а вместо това напиши в същия, че вече си си починал след известно време и пак започваш да тренираш...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Съб Авг 30 2008, 16:39

-Сенсей-каза Неджи-ще усвоявам "Кайхоудан"но не сега а утре нали може.
-Или като се замисля ще тренирам сега.Не не не не и не ще си доусвоя "Суйседан но джуцу"и точка.
Момчето се концентрира "така аз ще успея да го усвоя и нищо няма да ме спре ще го направя и така ще е за напред/така концентрация Неджи ще успееш повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра е готов съм" той събра много чакра,направи необходимите знаци за джуцуто и каза "Суйседан но джуцу"
Но нямаше подобрения.Той опита отново "повече вода и пожече чакра,повече вода и пожече чакра,
повече вода и пожече чакра,повече вода и пожече чакра,повече вода и пожече чакра,
повече вода и пожече чакра този път ще стане"момчето събра изключително много чакра ,направи знаците и извика "СУСЕЙДАН НОДЖУЦУ"
Имаше малко подобрение но Неджи искаше напълно да усвои това джуцу.И отново запона "повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,
повече вода и повече чакра ТРЯБВА ДА СТАНЕ"събра нужното количество чакра ,
направи нужните знаци и извика силно "СУСЕЙДАН НО ДЖУЦУ"
-Ей сенсей моля ви кажете ,че го направих ,каже те ,че успях моля ви.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Админ Козела Съб Авг 30 2008, 17:34

-Почти успя. Направи още един (дълъг) опита и мисля, че си я усвоил - каза сенсея.


Последната промяна е направена от Админ Козела на Нед Авг 31 2008, 10:37; мнението е било променяно общо 1 път
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Съб Авг 30 2008, 17:49

-Окей сенсей щом казвате.Неджи се концентрира "повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,
повече вода и повече чакра ще успея да го усвоя каквото и да ми коства това"събра достатъчно чакра за направата на джуцуто ,направи знаците и каза "Суйседан но джуцу"
-Ааааааа неееее съвсем малко ми остана защо не упях.Сенсей обещавам ви че следващия опит ще бъде успешен.-той отново се концентрира "повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,
повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,ще успея ,ще успея"събра много чакра ,направи доста познатите знаци на джуцуто и извика "СУЙСЕДАН НО ДЖУЦУ"
-Какво пак същия резултат ,голяма работа този път ще успея гарантирано.
Той се концентрира като за последно "хайде де трябва да успея повече вода и повече чакра,
повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра,повече вода и повече чакра ДВАЙ НЕДЖИ"събра много чакра , направи знаците и изкрещя "СУЙСЕДАН НО ДЖУЦУ"-Ами сега успях ли сенсей?
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Админ Козела Съб Авг 30 2008, 20:08

И момчето подобри техниката си.

10 опит, 2 ниво техника, и за да се научиш да играеш по-нататъка, пиши в темата за точкити и някой друг админ ще ти нанесе нещата (темата е в Помощ)
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Съб Авг 30 2008, 23:36

След като Неджи си почина той се върна на тренировъчната площадка и каза:
-Сенсей ,тъй като подобрих "Суйсендан но джуцу"мисля да подобря и своя "Кайхоудан"
Момчето започна да се концентрира "трябва да изплюя голяма струя вода"той събра чакра ,
направи необходимите знаци и каза "Кайхоудан"
Но не се получи:струята бе малка ,а и стигна до петнадесет снтиметра ,но Неджи не се ядоса все пак
беше за първи път ,а и това джуцу не беше никак лесно.Несжи отново започна да се концентрира
"трябва да изплюя много голяма струя вода и смятам да успея"събра необходимото количество чакра ,
направи новите за него знаци и каза "Кайхоудан"Не се получи ,но все пак имаше малко подобрение.
Неджи не се отказва и за това започна пак да се концентрира "трябва да изплюя много голяма струя вода
и така ще стане ,трябва да успея"събра необходимото количество чакра ,направи знаците и каза "Кайхоудан"Струята беше малко по-голяма ,но други подорения -Сенсей обещавам ви ,че ще усвоя това джуцу както усвоих предишното и го вярвам.-каза Неджи на сенсея по водни техники и започна да се концентрира "много голяма струя вода ,ще успея дори да ми коства да тренирам цял живот"
Неджи отново събра необходимото количество чакра ,направи знаците на джуцуто и извика "Кайхоудан"
-Ами се га добре ли е сенсей ,защото аз мисля ,че е добре но вие сте експертът тук така ,че вие трябва да кажете.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Админ Козела Нед Авг 31 2008, 10:38

Струята този път бе нормална - не много дълга, нито много слаба, но не бе достойна да се нарече добре изпълнена техника.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Нед Авг 31 2008, 11:16

Неджи започна отново да се концентрира "трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,
трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна е готов съм за опит да видим какво ще се получи" събра много чакра ,направи знаците и каза "Кайхоудан"
Но нямаше подобрения.Тогава Нвджи се ядоса малко ,защото не може постоянно да не успява и започна пак да се концентрира "трябва да направя много голяма стрия вода и да е много силна,трябва да направя много голяма стрия вода и да е много силна,трябва да направя много голяма стрия вода и да е много силна ще успея ,ще успея ,ЩЕ УСПЕЯЯЯ" събра голямо количество чакра ,направи добре научените знаци и извика много много силно "КАЙХОУДАН"Но отново същия резултат никакви подобрения.
-Ооооооо не може да бъде как е възможно това не мога да повярвам ,че не успях да го направя.
Доста ядосан Неджи отново започна да се концентрира "трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна и ще успея да го направя ,защото трябва да отмъстя за избития си клан"той събра необходимото количество чакра ,направи знаците и извика "КАЙХОУДАН"
-Мисля ,че техниката се подобри ,но това трябва да го каже моя невероятен сенсей по водни техники.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Админ Козела Нед Авг 31 2008, 14:02

-Седни да си починеш, Неджи. Добре се справи. - каза му сенсея, докато сам стана да тренира няколко минути, след което инструктира момчето да продължава да тренира.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Нед Авг 31 2008, 14:22

Неджи си почина около петнадесет минути и отново започна да тренира.
-Сенсей вярвате или не ще усвоя това джуцу.-и започна да се концентрира "трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,
трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна ще го направя ще стане"събра необходимото количество чакра ,направи знаците и каза "Кайхоудан"Но нямаше подобрения само малко по-голяма бе струята.Той пак се концентрира"
трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна трябва да успея искам да успея и ще успея"
събра чакра ,направи необходимите знаци и извика "КАЙХОУДАН"-Какво?!?!?!?!?!?!?!?!Немога да повярвам ,че не се получи ,та аз така добре се концентрирах и така добре изпъних всичко необходимо за това джуцу.-доста ядосано извика Неджи и също толкова ядосано започна отново да се концентрира
"трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна тябва и ще успея"той събра много чакра ,направи знаците и изкрещя "дано да стане ,дано да стане ,дано" Ядосано "КАЙХОУДАН"
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Админ Козела Нед Авг 31 2008, 14:36

Струята се увеличи малко, но като че ли имаше какво още да се изисква от момчето. Сенсея го окуражи да продължава да тренира.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by metko95 Нед Авг 31 2008, 15:05

Неджи послуша сенсея започна усилено да тренира.Концентрира се "трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,
трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна и ще го направя" събра чакра ,направи знаците и каза "Кайхоудан"
Но не се получи и той започна отначало "Неджи послуша сенсея започна усилено да тренира.Концентрира се "трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,
трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна трябва ,трябва ,трябва" събра чакра ,
направи знаците и каза "Кайхоудан" "Кайхоудан" "Кайхоудааааааааан"-Оооооооооо нееееееееееееееееее
защо на мен не искам провали Mad ядоса се и на бързо събра чакра ,направи знаците и изкрещя "КАЙХОУДАААААААААААААААААААААААААН"Но така стана още по-зле "успокой се Неджи успокой се ти можеш /трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,
трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна,трябва да направя много голяма струя вода и да е много силна аааааааа усещам ,че ще стане"много бързо и ефикасно събра чакра , направи знаците и извика "КАЙХОУДААААААААААААААААААААААААААААААААААААН"
-Ей сенсей успях ли?успях ли?успях ли?успях ли?Кажете моля ви>
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Админ Козела Нед Авг 31 2008, 16:40

-Ами по-добре си от преди, но ще са ти нужни още тренировки за да се каже, че си напълно успял.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by matombo Нед Окт 26 2008, 13:32

Куной дошал на площадката и казал:
-Здравейте Сенсей може ли да ме научите на някоя силна техника.После Куной зачакал сесниката да го одобри.
matombo
matombo
Чунин
Чунин

Брой мнения : 225
Age : 47
Registration date : 18.01.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Админ Козела Нед Окт 26 2008, 13:49

-Aми кажи какво те интересува и аз ще се опитам...-каза сенсея студено и зачака момчето да си каже какво точно го интересува.-Силна техника е много относително нещо, момче.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Водни техники - Кайджин Чидоме - Page 2 Empty Re: Водни техники - Кайджин Чидоме

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите