Original BG Naruto Roleplaying Game!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Генджутсу - Юуудай Юууха

4 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Аlex Vitkov Пон Авг 25 2008, 11:42

Юуудай Юууха
Генджутсу - Юуудай Юууха NinjaLady
Тази площадка била малко по встрани от площадката на Майто Лий.Имало малка и скромна полянка, предостатъчна на Юуудай Юууха, внукчката на Куренай Юууха,която преподаваше генджуцу и техники с чадър.Разбира се, по изискванията на Хокаге - сама всяка тренировъчна площадка имала минимум 5 чучела и поне 5 мишени за стрелба с кунаи/шурикени. Юуудай не била от хората който говорели много, но винаги била радостна когато някое младо шиноби,искало да научи нещо в изкуството на излюзиите.
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Asuma Hyuuga Вто Авг 26 2008, 12:15

Както си се луташе наляво - надясно - на/диагонал след оная (п)объркваща случка със Суйтон - Сенсея, на Асума му прещракна една идея. "Толкоз много тайджуцу съм учил, защо непробвам едно генджуцу? Може да ми се окаже много полезно..." - помисли си той и сви към площадката на Юууха. Той се поклони (о.О) и каза:
- Добър ден, Юуудай - сенсей. Искам да ме научите малко в изкуството на илюзиите ^^. А, да... Казвам се Асума Хюга. Бих искал да започнем с Маген:Наракуми но джуцу...
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Вто Авг 26 2008, 12:31

-Здравей Асума. Доста бързаш, а? Е, обаче, като за начало искам да ме запознаеш с това какъв тип техники си изучавал до момента, защото мисля, че знаеш - повечето шиноби се специялизират само в една област, а не в две или три. Така че ако не си тренирал никога генджуцу, не мисля, че ще ти бъде лесно...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Asuma Hyuuga Вто Авг 26 2008, 12:58

- Ами... аз мога само тайджуцу техники, в които мисля, че съм доста добър. Знам, че ще ми е много трудно да науча ГенДжуцу, но аз съм доста упорит да знаете. Ако мислите, че Наракуми не е подходяща за начало, може да ми предложите някоя по - подходяща? (без Кай :Д)...
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Вто Авг 26 2008, 13:27

-Е, щом настояваш...-каза сенсейката и го погледна. -Започни да си мислиш за нещо. - след тези думи тя направи един знак и зачака. Асума си представяше как се бие и побеждава лунни нинджи (премахвам излишен спам), но изведнъж сенсейката продума нещо и мислите му се отклониха към...розови мечета. Асума не спираше да си мисли за розови плюшени мечета с роклички и колкото и да се опитваше не можеше да спре. След малко сенсейката развали сийла и момчето възвърна способността си да мисли трезво.
-Е, видя ли, това е едно от най-простите техники в генджуцуто. Shitsukentou no Jutsu кара "жертвата" да смени мислите си напълно за десетина секунди, като разбира се на моето ниво, това може да са десетина минути. Та както и да е, основното в генджуцуто е да успееш да внушиш на опонента това, което ти искаш, използвайки чакрата си. Разбираш ли, един вид да заредиш чакрата си със заряд, който да се предаде на опонента при извършване на определени сийлове. Казах, че ще е трудно, но мисля, че ако се постараеш повече ще се справиш. Опитай!

ПП: Имаш само 9 дух, което означава, че ще те мъча доста с тая техника...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Asuma Hyuuga Вто Авг 26 2008, 15:10

офф:напълно ми промени представите за теб с тези мечета.. хД

Няколко секунди Асума неможа да разбере откъде дойдоха тези розови мечета с рокли(...). Той кимна с глава на сенсейката, макар и още да му се виеше свят от този "кошмар" който преживя преди малко. Момчето реши да направи един бърз буншин, за да разгрее, защото отдавна не беше позлвал никакви Нин или Ген - джуцута. Шинобито направи един хендсийл и след една - две секунди бързо концентриране каза:"Буншин но джуцу!" - като до него се появи един негов клонинг. "Добре, да почвам с техниката." Асума застана в някаква странна поза пред сенсейката и направи един хендсийл, като започна да си мисли как конохчанските джоунини, чуунини и АНБУ-та (сред които и Юуудай Юууха) нападат селото скрито в водопада, за да я направят провинция на Коноха... В началото битката вървяло добре, но от някъде се показал един огромен огнен дракон който с едно бълване на огън убил всички конохчански нинджи без Юуудай. Тогава зад нея излезнал още един такъв дракон. Двата дракона поели дълбоко въздух и на издишали напалма който се съдържал в тялото им.(това е от един филм :Д) Момчето реши, че сега е момента да изпусне концентрираната чакра и извика силно:
- Шитсукентоу но джуцу!!!!!!!
Асума погледна сенсейката в очите, но тя не потръпна дори с един милиметър. "... Наистина не ме бива в генджуцу, но ако искам да бъда силна нинджа трябва да го направя и някой ден да си отмъстя на Шинобазутата!!" - след тези мисли шинобито си затвори очите, сформира предишния хендсийл и започна да се концентрирва върху техниката. Той започна да си мисли как сенсейката му се разхожда сама през нощта и от изневиделица я нападат четирима бандити които знаят С - ранк техники. Юуудай се опитва да ги хване в нейното генджуцу, но секунди след опита и тя самата се озовава в нейната техника. "Това трябва да свърши работа..." - каза си момчето като се концентрира още малко и накрая изпусна цялата чакра която беше концентрирал и извика:
- Шитсукентоу но джуцу!!!!!!
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Вто Авг 26 2008, 15:58

Сенсейката отново не помръдна, а само гледаше тъпо момчето.
-Ей, хайде де, малко повече трябва да се стегнеш...Започвам сега да си мисля задълбочено за това, което искам, а след 10 секунди искам изведнъж да си променя мислите, ясно? Започвай!
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Asuma Hyuuga Вто Авг 26 2008, 16:40

"-.-... Леле, колко съм глупав да очаквам, че ще успея от първия път." - каза си момчето като се задъха, защото чакрата му беше малко, но достатъчна да направи един опит, след който щял да си почине. Асума оформи един хендсийл и започна да се концентрира и да мисли за НЕЩО. След няколко секунди го измисли. Той започна да си мисли за една полянка с хиляди цветчета, които правили нещо като дъга ако се погледнат отгоре. На самата полянка имало много животинки от малки кончета до катерички и птички. "Сега ще ти го върна за дето ми уби един милион нервни клетки с онези розови мечета!" - каза си Асума и продължи да се концентрирва върху полянката с многото сладки животинки. Накрая погледна сенсейката и изпусна цялата чакра която беше концентрирал и я изпусна наведнъж като се надяваше да е успял, но забеляза, че отново нищо не е направил. Асума отиде под едно дърво на сянка и полегна да си почине и да си възвърне чакрата. Докато лежеше се чудеше какво да измисли, за следващия опит. След две - три минутки почивка, той се изправи и застана отново срещу сенсейката. Затвори си очите за по - добра концентрация и направи един хендсийл като започна да се концентрирва. Момчето си мислеше за едни малки, сладки (просто не питай...) розови мечета с едни дълги роклички които обикалят около Юуудай и повтарят името и. Асума намисли това, за да си върне за психическата повреда която сенсея му нанесе (:Д). Момчето концентрира цялата си останала чакра в този опит. Той знаеше, че няма да успее от първите няколко опита, но поне се надяваше да направи някакъв ефект този път. След като реши, че е готов, той изпусна цялата чакра която беше концентрирал и извика силно името на техникатат:
- Шитсукентоу но джуцуу!!!!!!
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Вто Авг 26 2008, 16:56

На пръв поглед нищо не стана. Сенсейката обаче се позасмя и му каза:
-Този път усетих някакви вълнения в чакрата ти. когато правиш генджуцу не трябва да си злобен, защото всичко се обърква, и все пак чакра вълните ти напуснаха тялото, което е добре.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Asuma Hyuuga Вто Авг 26 2008, 19:02

"Йееее... Вълни от чакра?? Блаа..." - помисли си момчето и се тръшна на тревата да си почине. "Няма да науча скоро тази техника. Но съм сигурен, че ще ми е много полезна някой ден." След няколко минути почивка младото шиноби се изправи и застана отново в онази странна позиция срещу сенсейката. Той си затвори очите и започна да мисли за какво да мисли, за да го прехвърли в мислите на учителката му.(омг) Асума започна да си мисли за змии, гущери, жаби и всякакви видове влечуги които пълзят към сенсейката. Змиите започнали да се увиват около тялото й, жабите се катерят по краката й и издават странни звуци. След няколко секунди шинобито решило, че е концентрирало достатъчно чакра и я изпусна наведнъж като извка името на техниката:
- Шитсукентоу но джуцууу!!!!!!!!!!
Обаче сенсейката му не помръднала и с инч. Асума седнал на един камък да си възстанови част от чакрата, за да може да продължи техниката. След една минутка бърза почивка шинобито отново застана в онази странна поза срещу сенсейката и започна да се концентрирва. Той започна да си мисли за една зелена полянка с хиляди овчици (не питай :Д) които обикалят в кръг около Юуудай. Асума си помисли, че така достатъчно ще "нарани" психиката на учителката си и когато реши, че е готов с концентрирането, момчето изпусна цялата чакра която беше концентрирал като се надяваше поне да подобри с малко "личния" си рекорд и извика името на техниката:
- Шитсукентоу но джуцууууу!!!!!
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Сря Авг 27 2008, 12:03

Сенсейката помръдна лекичко като каза:
-Браво, виждаш ли, напредваш. В мислите ми извенъж изникна...трева. Едно стъкче трева, да. хайде продължавай с опитите.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Asuma Hyuuga Сря Авг 27 2008, 21:58

"... Аз си мислех за цяла зелена полянка... То излезна едно стъркче трева. Изглежда трябва да се постарая малко повечко." - каза си момчето докато лежеше на тревата и си почиваше. След една- две минутки той скокна жизнено и застана срещу сенсейката си решен да научи техниката (или поне да подобри собствения си рекорд Laughing ). Отново застана в неговата странна позиция, оформи хендсийла - Тора и започна да се концентрира като си мислеше за какво да си мисли... Изведнъж му "светна крушката" и започна да се концентрира върху мисълта си >> облачета на които се гонеха малки купидончета ( не питай хД ). Асума малко се засмя от гледката, но се стегна и започна да се концентрирва малко повече. След като събра чакра, достатъчно, за да успее да направи техниката, той изпусна чакрата която беше събрал като се надяваше да е подобрил поне с малко техниката си и изкрещя името на техниката:
- Шитсукентоу но джуцуууууу!!!!!!
Момчето моментално се тръшна на земята от умора и съвсем леко повдигна главата си да види дали е успял да направи нещо, но видя, че сенсейката просто кимна негативно с глава. "Къде бъркам?? Дали не се концентрирвам достатъчно... Или не изпускам чакрата както трябва... Или сигурно затова, че за първи път уча сложна техника изискваща чакра. Ако се замисля... Брат ми Камундо използва перфектно фуутон техники, но бас ловя, че изобщо не го бива в тайджуцу. Сигурно всяка нинджа си има свойте плюсове и минуси. Точно за това трябва да тренирам още по - усилено и да докажа на всички, че съм достен и някой ден да си отмъстя на Шинобазутата..." - след тези мисли Асума скокна изведнъж и застана в сериозна позиция срещу сенсейката си, оформи един хендсийл и започна да се концентрирва върху новата си идея, а тя беше >> сенсейката се намираше по средата на огромна полянка (не с едно стръкче... -.-) и гледката била невероятна... Но.. Изведнъж от небето започнали да валят огромни метеорити с размерите на Бижуу-та. Юуудай почувствала болка в краката си и немогла да избяга падащите "камъчета" и накрая, един тръгнал да пада точно върху нея, като я спляскал и тя станала на... среден рамен. Момчето си помислил, че тази и идея е добра и неискал да я опропасти. Той се концентрирал още малко, но гледал да не прекали, за да не му стане лошо. Накрая погледнал сенсейката, изпуснал цялата чакра която беше събрал и изкрещя силно името на техниката:
- Шитсукентоу но джуцууууу!!!
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Чет Авг 28 2008, 09:43

-Такам, от това, което разбрах си гладен, а? Знаеш ли какво изникна в съзнанието ми - няколко стръкчета трева и един рамен, разсипан върху тях Smile Мисля, че се подобряваш Smile Вече започвам да добивам идея какво се опитваш да ми набиеш в главата и това ми харесва. Продължавай!


Последната промяна е направена от Админ Козела на Чет Авг 28 2008, 12:49; мнението е било променяно общо 1 път
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by ROCK PEE Чет Авг 28 2008, 12:32

Рик отишъл на тази площадка ,за да види кой е сенсея.След като видял ослепителното момиче веднага се влюбил в нея.След това отишъл пред нея и я поздравил .СЛед това и се представил.

– Юуудай - сенсей по-късно ще доида при вас да си осъвършенствам ШУН - ШИН!..Само да попитам при вас ли трябва да доида за ШУН - ШИН-а??
ROCK PEE
ROCK PEE
Генин
Генин

Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 09.01.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Чет Авг 28 2008, 12:47

Юудай, която беше заета с обучението на Асума се обърна към Рик и с усмивка му отговори:
-Съжалвам, Шуншин се учи при тайджуцу треньор и не мога да ти помогна, момче Smile
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Asuma Hyuuga Чет Авг 28 2008, 12:59

"Aaaх... пак не стана, но все пак ще се приддържам към идеята за НЕЩО свързано с трева..." - помисли си момчето докато лежеше като труп на тревата и си почиваше, за да си възвърне чакрата, за да може да направи още 1-2 опита. След няколко минути почивка Асума скокна и надъхано застана в своята позиция (оная странната Smile) и оформи един хендсийл като започна да си мисли за нещо свързано с трева. Изведнъж му светна крушката (дойде му идея) и започна да си мисли отново за една простоорна полянка, на която сенсейката тичкала да воля и се радвала на цветчетата(не питай :Д), но изведнъж Юуудай се почувствала нестабилна, земята започнала да се тресе и почвата между краката и се разцепила на две. След няколко секунди тя изгубила равновесие и паднала в дълбоките недра на земята ( Twisted Evil ). Асума се концентрирал още малко, за да има по - голям шанс да направи нещо и когато решил, че е готов изпусна чакрата която беше събрал и извика силно името на техниката:
- Шитсукентоу но джуцуууууу!!!!
"Ааааах, нищо не стана!!! А ми свършват идеите... Сега трябва да правя всичко на ново + да измисля нова "тревна" идея. Момчето отново застана сериозно срещу сенсейката, оформи хендсийла и започна да си мисли за какво да си мисли... След няколко секунди му прещракна... Идеята била подобна на една от предишните, но малко по - различна. Сенсейката се намирала на същата просторна по... (блаблабла) и изведнъж на полянката се показали 15-тина сини мечета с дънки и елеци, яхнали някакви странни машинария (мотор :Д) и започнали да обикалят в кръг около нея. Докато обикаляли, й се смяли, а едно от тях паднало от машинката... Тогава друго от мечетата завило рязко и тръгнало да минава през Юуудай. Асума увеличил концентрацията и количеството чакра и я изпуснал, като изкрещя името на техниката:
- Шитсукентоу но джуцууууу!!!!!
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Чет Авг 28 2008, 13:25

Сенсейката се разсмя, направи предишния знак и отново погледна момчето, като изведнъж в главата на Асума изникна мисълта за много розови мечета с роклички, които обикалят и повтарят "Ай лав ю" (не питай хD) и момчето се побърка.
-Хей, не се опитвай да ме цакаш с моите неща разбра ли Smile Мечетата са си моя запазена марка - каза сенсейката. -Нека ти дам един страхотен съвет, исках да видя дали ще се сети сам, но няма значение. Целта на техниката не е да уплаши опонента, а да го разсее от концентрацията му. Много по-лесно ще ти бъде, ако си мислиш само за един предмет, който да се опиташ да натрапиш в главата ми Smile
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Asuma Hyuuga Чет Авг 28 2008, 23:10

"Ахаааа... Да го разконцентрирам... Охоооо!!" - помисли си момчето докато лежеше като труп на меката тревичка. Само липсваха истински розови мечета с роклички и онова генджуцу щеше да стане реалност. "Значи с нещо, с което да успея да разконцентрирам противника ми? ХеХеХе..." - каза си наум Асума и скокна жизнено и с бавни крачки отиде пред сенсейката докато размишляваше за новия си план. "Този път няма да има тревичка... нито полянка... нито РОЗОВИ МЕЧЕТА..." - каза леко на глас шинобито и оформи знака с ръце. Той започна да се концентрира и бавно започна да си представя една много простичка гледка: Юуудай Юууха - сенсей стоеше в ... нищото ... (представи си го сякаш дават тъжен флашбак Laughing ) и изведнъж от същото "нищо" полита един уинд мил шурикен към главата на учителката. Точно тогава Асума реши, че е точния момент и изпусна цялата чакра която беше концентрирал и извика силно:
- Шитсукентоу но джуцууу!!!!!!!
Момчето падна на едно коляно от малка умора и вдигна главата си, за да види резултата... а той беше нулев. Младото шиноби наистина се ядоса от поредния провал, но се стараеше да не го показва. Изправи се бавно и реши с останалата му чакра да се опита да направи още един опит след който щял да си почине малко. Той направи хендсийла и започна да извлича чакра. В мисълта му идеята с "нищото" и уинд мил шурикена изчезнаха, а му приблясна друга идея >> фигурата на "смъртта" (онзи с косата :Д това го пиша в 00:00 Rolling Eyes ). Асума реши, че това би било повече от достатъчно да се разконцентрира противника, но ако успее да го направи както трябва. Той концентрира всичката му останала чакра и след няколко секунди я изпусна като се надяваше да вметне в мислите на Юуудай онази "фигурка" и извика името на техниката:
- Шитсукентоу но джуцуууууу!!!!1

пп:още колко? х.Х хД
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Пет Авг 29 2008, 09:16

Сенсейката го погледна и каза:
-Напредваш невероятно бързо! Сега беше близичко до успеха, почти ме натъжи. В мислите ми изникнаха неща, които трябваше да са лоши нали?
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by ROCK PEE Пет Окт 03 2008, 20:11

Рик отишъл на площадката при най - младата сенсейка.След това поздравил сенсейката.И след това помолил дали може един спраринг с нея ,защото видял ,че другите се тренират с учителите.Искал и той малко да потренира.

– Избрах при вас ,защото генджуцуто не ми е хич добро и искам да се науча да остаявам на някой геджуцута като се тренирам в битка срещу.Или да ме научите на кякаква техниката ,но коята да мога да я науча по - лесно ,защото аз съм тай-джуцу спрециялист.!!
ROCK PEE
ROCK PEE
Генин
Генин

Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 09.01.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Пет Окт 03 2008, 21:47

-Съжалявам, но това няма да е възможно. Генджуцутаата не са за тайджуцу специялисти, простоне им подхождат и трудно се научават. А относно спаринга, така като гледам не си особено способен да устоиш генджуцу...-каза тя и изведнъж млъкна. Един камък, който бе дошъл изотзад я бе ударил по главата и въпреки навременното й обръщане, тя падна в несвяст. Нещо в храстите изшумя.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by ROCK PEE Пет Окт 03 2008, 22:01

Рик тамън започнал да говори нещо и изведнъж любимата му сенсейка паднала в ръцете му.След това той леко я оставил на земята.И метнал последният си шурикен по този храст където зашумулял.След като отишъл да види какво има в храста.

Ако няма никой: Рик си взима шурикена и бързо се връща при сенсейката взема я на рамо и започнал да тича към болницата ,за да я остави и да се излекуват.

Ако има някой в храста и ,ако е вржеска нинджа Рик бързо прави едно Репуу и после се пробва да забие кунай в ръката на вражеската нинджа.

Ако е нашенска нинджа Рик пак му прави репуу ,но не се пробва да забие куная в ръката му/и.Ами само допира много леко острието до врата му/и.И след това го оставя този/тази и отива да занесе Юуудай в болницата.


пп:ако трябва.
ROCK PEE
ROCK PEE
Генин
Генин

Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 09.01.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Съб Окт 04 2008, 09:54

Юуудай лежеше на земята в безсъзнание, а стуйка кръв течеше от главата й. В храста нямаше никой, а само след секунди, нов камък полетя и мина на сантиметри от главата на Рик.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by ROCK PEE Съб Окт 04 2008, 11:56

Рик се досетил ,че поискал да се бие срещу сенсейката и малко след това се сетил ,че тя е много добра в генджуцу и веднага си помислил че тя се е скрила някаде и го цели с камъни ,а до тази сенсейка която лежала на земята той си помислил ,че е клонин или някакво генджуцу.
След това Рик се сетил нещо много хитро..

То е:начи нали онзи/онази хвърля камък и Рик нали успял да го избегно ,но падам на земята като зашеметен.И когато дойде онзи/онази бързо става Рик и прави Репуу и след това допира един кунай до врата му/и.
ROCK PEE
ROCK PEE
Генин
Генин

Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 09.01.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Админ Козела Съб Окт 04 2008, 18:03

Рик падна на земята и изглеждаше като пълен идиот, защото никой не се появи от храста, а вместо това един друг камък го прасна в бъбреците. От едно дърво отстрани се чу мъжки смях...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Генджутсу - Юуудай Юууха Empty Re: Генджутсу - Юуудай Юууха

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите