Original BG Naruto Roleplaying Game!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

3 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Нед Сеп 28 2008, 13:58

Генмару кимна и веднага се втурна към вражеския нинджа, който направи Гамияри срещу брат му. Чуунинът замахна с катаната си към главата му, но на метър от нея отклони атаката си към рамото на нинджата. Ако атаката бе успешна, Генмару възнамеряваше да не прощава и да разпори врага си, само натискайки катанта надолу.

Остава ми 78 чакра.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Аlex Vitkov Пон Сеп 29 2008, 18:24

Изведнъж нинджите направиха някакав серизоен поглед,като казаха:
-Съжаляваме,но трябва да тръгваме!
След което,се превърнаха в облаче дим.Изведнъж келнерката,коятъо бе спъната от единия,докуца лека-полека до Генмару,и му каза:
-Извинете,но тези ваши приятели,казаха че ще платите сметката им! - след което,момичето подаде една бележка на момчетата на която пишеше че сумата е:50 рию!

***

Асума се ококори,като каза:
-Каквоо!!!Как ни изиграха тези!Само да ги видя още веднъж,ще ги убия! - Асума въздъхнал,като продължи - Ехх...Каквоо да се прави,аз давам 15 рию от тази сметка,вие се разправяйте натам! - след което Асума даде на Генмару 15-тете рию...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by metko95 Вто Сеп 30 2008, 14:22

-Добре тогава аз ще дам 20 рию-каза Неджи и предложи да продължат с мисията и да не се тревожат за парите ще трябва да се лишат от някои неща но какво да се прави-Само да ги пипна ще ги "ИЗКОРМЯ"-закани се момчето и млъкнало от гняв защото можеше да изръси някоя глупост.След това дал 20те рию.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Вто Сеп 30 2008, 19:23

Генмару въздъхна.
-Аз съм вашият лидер, за това цялата отговорност пада върху мен. Приберете си априте, Асума, Неджи, аз ще платя.
След като плати(махни ми парите от профила), момчето се присъедини към останалите и всички се отправиха към Аме...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Аlex Vitkov Вто Сеп 30 2008, 20:25

Скоро,и шестимата тръгнаха към Аме.Изведнъж,всички забелязали,че половината им ден минал в ресторанта.ПОвървяха,като попаднаха в някакъв курортен грат.Всички улици бяха препълнени с хора,а от всякъде имаше магазини,сергийки и хотели.За жалост,Ген се бе лишил от по-голямата си част от пари,и много се искушаваше от нещата.А пък другите,които имаха пари,се заглеждаха в нещата,но не пожелаваха да ги купят.Момчетата минаха през няколко сергийки,и почти през всяка,трябваше да дърпат Ген,за да може да продължат...

***

Първоначално Асума се опита да не забележи Ген,но погледа му бе много настоятелен,и Асума си взе парите.

***

Сен,все се мотаеше,със скоро-открития му брат,като все когато той се заглеждаше в нещо,Сен го питаше дали иска да му го купи.Кимимаро,не се заглеждаше много по нещата,но когато си набе;ежеше нещо,много искаше да го купи.Кеничи разглеждаше,като не се впечатляваше,и нито не гледаше цените...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Чет Окт 02 2008, 21:01

Ген непрекъснато се изкушаваше, но това не бе в природата му и след като се полигави малко, спря. След това вървеше безразлично и си говореше с брат си. По едно време попита:
-Ей, тук ли ще спим тази нощ или не?
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by metko95 Чет Окт 02 2008, 21:04

-Както решите на мен ми е все едно-каза Неджи с уморен и сънлив глас.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Пет Окт 03 2008, 07:33

-Сен, ти какво ще кажеш? Ние нямахме много време да проучиме маршрута си до Аме, но предполагам, че вие сте го направили и сте преценили всичко...Вие ще кажете. Но аз мисля, че се наалга да преспим една вечер тук, защото вече ми се струва, че става тъмно и няма смисъл да спим на някоя поляна, когато има къде да се намерят легла....
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Аlex Vitkov Пет Окт 03 2008, 09:06

Сен просто каза:
-Ами за жалост,и ние не сме го проучили много добре!ТОва прави нещата още по-трудни!Доколкото за преспиването,наистина е добре да е в някой хотел,но да видим да е в някой,така да се каже по-евтин,защото ти вече си похарчи почти всичките пари за онея глопаци,а пък и ние нямаме много-много.

Асума подслушваше двамата братя,като се включи:
-Защо не опитаме в този?
След което той посочи един хотел на близо.Всички отидоха до там,за да видят за какво става въпрос...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Пет Окт 03 2008, 09:15

-Добра идея....Да вървим - каза Генмару и ги поведе към хотела.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by metko95 Пет Окт 03 2008, 12:53

-Навит съм-каза Неджи докато се прозяваше и изведнъж се струполи на земята и заспа
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Пет Окт 03 2008, 18:55

Ген си помисли, че момчето е припаднало и веднага го пое, захвърляйки багажа си настрани. След като видя, обаче че диша и даже хърка, Ген се ядоса и го пренесе във фоайето. Отиде до рецепцията и попита:
-Добър ден, ще имате ли стаи за толкова много хора?- след което зачака нетърпеливо отговора на жената.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Аlex Vitkov Пон Окт 06 2008, 20:48

-Съжалявам,но това е хотел само за жени!Малко по-натам може да намерите някой за вас!
МОмчетата не бяха забелязали,че около тях имаше само жени.Когато Ген се обърна,очите му зърнаха Сен,който каза:
-Ааайде да се махаме от тук!
Кимимару,беше седнал на един стол,като не забелзязваше никой,и чистеше ветрилото си с един пърцал.Кеничи седеше облегнат на една стена,с ръце в джобовете,и чакаше другите.Асума седеше при заспалия Неджи,и се опитваше да го събуди,но за жалост опититте му бяха неуспешни...


ПП:Съжалявам че не съм писал по-скоро,но понякога не ми се показва картинката на Неджи(от самото аниме като някой пише),и не съм знаел че сте писали!


Последната промяна е направена от Аlex Vitkov на Пон Окт 06 2008, 21:29; мнението е било променяно общо 1 път
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by metko95 Пон Окт 06 2008, 21:19

Изведнъж Неджи се задави от хъркането си и се събуди-Къде сме?Нещо пропуснах ли?Оххх как ме боли главата.
Да не съм се ударил някъде?-раз пита момчето и отново взе да се унася в сън.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Сря Окт 08 2008, 19:02

-Оооо, ами извинявайте - каза Ген на рецепционистката и заедно с другите излезе като плесна два леки шамара на Неджи да се освести за малко. Всички тръгнаха по-нататъка, оглеждайки се за хотел, в който биха могли да отседнат. Генмару все още бе зашеметен от срещата с брат си и седеше само с енго, разпитвайки го за живота му в Суна и разказвайки му собствени случки от Коноха. По едно време го попита дали знаят нещо за Луната...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Аlex Vitkov Чет Окт 09 2008, 09:33

Точно когато Ген попита за луната,брат му се сецна:
-Ами да ти кажа,всички мисии които ни бяха възлагани преди тази,в тах все са се замесвали лунни нинджи!Имаме доста лоши отношения към Тсуки,както и те към нас,заради нападенията върхо вашето село,и не само вашето.НАдявах се,че това ще е мисията,в която нямаше да срещаме нинджи от Тсуки,но... - изведнъж Сен погледна Генмару в очите като прогължи - Нека да си намерим хотел,после ще разказваме!
Изведнъж момчетата влязоха в един друг хотел.Вътре имаше нинджи от Аме,а единствените Конохокчани,и Сунанчани,бяха те...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Пет Окт 10 2008, 18:46

"О, боже! Няма ли да попаднеме на някой наш най-накрая" помисли си Генмару.
-Здравейте, бихме искали да се настаним за да преспим тази вечер тук. Имате ли свободни стаи? - каза момчето по възможно най-необидния и спокоен начен.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Аlex Vitkov Пет Окт 10 2008, 19:18

Жената си седеше,като четеше нещо,и извенъж погледна генмару,само като помести очи,без да си прави труда да си мърда главата.Без да казжва нищо,тя стана,като отиде до някакво щкафче на стената,като взе някаква дебела книга,и я просна на масата,за да се чуе.отвория,като генмару видя някакви големи и дебели букви.Това бе книга,която жената обичаше да чете.ИЗведнъж тя каза с най-нахалния глас:
-Останали са само 10 стаи!Искате или не!
След което,тя запчна да чете от книгата,и чакаше отговора на Генмару...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Пет Окт 10 2008, 19:40

-Аз съм с брат си в една стая, Асума и Неджи в другата и останалите в треа. Съгласни ли сте? - попита Генмару с уморен глас и след отговора се отправи към стаята, в която щеше да прекара нощта.


Последната промяна е направена от Админ Козела на Пет Окт 10 2008, 20:57; мнението е било променяно общо 1 път
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by metko95 Пет Окт 10 2008, 20:53

-Ахъм-каза Неджи-нямам търпение да се "просна" в леглото и да заспя като бебе.-и зачака да дадат ключът на стаята.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Аlex Vitkov Пет Окт 10 2008, 21:15

-Че как да не съм сегласеn,все пак си ми новия брат! - се обърна с yсмивка Сен.
-Аз съм за! - каза весело Кеничи.
-Хмм...Ми добре става! - се обади и Кимимару.
Асума просто поклати глава,в знак че е съгласен.
Изведнъж,жената отвори един шкаф,като не отделяше очи от книгата си,а вътре имаше 10 ключа,плюс още четири,но по-особени.Единия бе сребрист,втория златен,на третия имаше някакъв странен камък,а четвъртия бе,най-малкия от всички,с много особеня форма, на него имаше някакви символи,но прекалено малко,за да се разчетат.На Генмару му направиха впечатление,а сякаш жената чрез периферното си срение забеляза че Ген ги гледа,и със свободната си ръка ги закри,като ги взе,и ги постави в един по-долен шкав,но много бързо,че Ген не можа да види нищо,а само забеляза нещо да блести.Тя взе няколко ключа,като ги подхвърли на Ген.Той ги взе,като само си протегна ръката,и всички ги взеха.Жената гледаше Ген,със сякаш напрегнат поглед,след което пак започна да чете от книжката си.Генмару,имаше голям интерес към тези ключове,и блясъка.Сякаш се бе хипнотизирал,и само в шкафчето гледаше,докато Сен се опитваше да го събуди.Скоро Ген се съвзе,а всички други бяха по стаите си,освен брат му,който го караше да тръгват...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Съб Окт 11 2008, 10:28

Ген, веднага щом влезе в стаята си, легна на леглото и започна да си мисли за ключовете. те бяха някак особени, някак интересни...Той не спираше да мисли за тях и измисли план - през нощтта да се промъкне и да разгледа всички стаи по пътя си надолу и да открие за кои стаи са ключовете. След това се сети, че може стаите да са скрити, но все пак щеше да рискува. Когато бе време, Генмару провери дали брат му спи и

1)..ако спи, Ген пуска шаринган и започва да изпълнява плана.
2)..ако не спи, Ген му разказва за плана си и му предлага да участва.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Аlex Vitkov Съб Окт 11 2008, 11:26

Сен вече се бе унесъл в сладък и дълбок сън,но точно когато Ген отвори вратата на стаята,Сен се събуди...След разказа за плана а Ген,Сен се съгласи.В коридсорите беше тъмно,и Сен се спъна в нещо без да изка.Чу се голям Шум от падането на Сен,но за щастие никой не се бе събудил.Докато минаваха през коридорите,спираха за момент,и точно след спирането им,сякаш се чуваха още по две стъпки.Скоро момчетата стигнаха до рецепцията.Там нямаше ниой,а на масата на която седеше жената,имаше две нощни лампи,които светеха,в една разтворена книга,която по-рано жената четеше.Изведнъж,зад тях се показа Неджи,който търкайки окото си,заради умората,попита:
-Какво забога правите тук?
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by metko95 Съб Окт 11 2008, 12:22

-Хайде де кажете защо сте тук?Ген да не е за ключовете които те видях да гледаш по-рано днес?-запита Неджи-Немога да спя заради гърмелите от хъркането на Асума.Той хърка непробудно като за световно.Пригответе се утре по пътя да спя като пън.
metko95
metko95
Генин
Генин

Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 25.08.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Админ Козела Съб Окт 11 2008, 13:10

"Хехе, никакъв късмет днес".
-Ами да, заради тях е. Любопитно ни е да видим какво отварят...-след като изрече това Генмару скокна от другата страна на рецепцията за да разгледа в шкафа, в който по-рано бе оставена книгата. През това време, предложи на Сенджу да разгледа страниците, на които бе отворена книжката на "шефката". Неджи от своя страна трябваше да се ослушва и оглежда...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи - Page 3 Empty Re: Разследване в Аме - Генмару, Асума и Неджи

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите