Original BG Naruto Roleplaying Game!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

4 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Reno Съб Яну 05 2008, 00:46

Тримата генина влязоха в пещерата.Като Рино постоянно се ослушваше,защото беше доста тъмно.
Reno
Reno
Генин
Генин

Брой мнения : 91
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Съб Яну 05 2008, 00:51

Вътре беше абсолютно тъмно и тихо.Изведнъж, тримата конохчани дочуха някакъв шум, идващ от по-навътре.За миг спряха и се ослушаха и в следващия момент зад тях, въоръжен с 2 къси катани, стоеше очевидно чуунин от селото на дъжда.
-Кои сте вие и какво правите тук?- запита той заплашително.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Катео Хината Съб Яну 05 2008, 00:52

Хината се усмихна и каза:
-Вие ли сте Рейдо!?
Попита тя и прегърна Казу който трепереше. Тя го гушна силно и тихо каза:
-Нещо му има!?
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Съб Яну 05 2008, 00:58

-Ааа, вие трябва да сте нинджите от Коноха...Значи трябва да ми носите писмо - каза сурово мъжът без да сваля гарда.След като пое писмото и го прочете, разбра кои са тримата му гости и ги заведе по-навътре в пещерата, използвайки джуцу за да освети тунелите.Рейдо ги вкара в една малко уюутна стаичка и им сервира чай.Излезе за малко, но скоро се върна с чаша с някаква странна смес вътре.
-Дай го на кутрето.Ще му мине...Я сега ми разкажете как мина пътуването ви, а след това ще получите и другата мисия от мен...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Катео Хината Съб Яну 05 2008, 01:46

Тя подаде билките на кучето и благодари усмихна се и каза:
-Пътя мина нормално,само един дребен натрапник с е този смешен чедър,който взехме от него.-и посочи момчето с чедъра-Само не знам ето тои камък за какво служи! -и извади камачето.
Тя бръкна и извади писмото и каза:
-Това писмо е за вас!
Усмихна се тя и подаде писмото. Казу се бе успокопйл и заспа в прегрътките и тя се усмихна и каза:
-Така става с много тренировки,ама ме притискат.
Тя се усмихна погледна момчетата и каза:
-Те бяха най-добрите ми спътници,биха се много добре с ония...-направи гримаса-нараво го расперчедосах ме...
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Kakashko Съб Яну 05 2008, 15:10

Генмару изохка.Явно, че в това си състояние нямаше да му е толкова лесно да се натоварва физически.Сега, той дори не можеше да вдигне чадъра, без да се заклатушка наляво-надясно. Дядо му го беше предопредил за прекаленото използване на шарингана, а пък и куная с таг хубавичко го бе запратил на задните му части от 4 метра.Момчето изпсува наум и след това най-учтиво разказа какво му се е случило на непознатия.
-...И ако имате някое лекарство, което да помогне ще съм вечно задължен, пък и съм готов да платя - каза Генмару най-накрая и зачака отговор от нинджата на дъжда...
Kakashko
Kakashko
Генин
Генин

Брой мнения : 39
Registration date : 23.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Съб Яну 05 2008, 19:49

-Спокойно, момчето ми.- отговори Рейдо.-Нося и за тебе - и мъжът подаде на генина някаква купичка със странна отровнозелена течност.-Изпий цялото наведнъж и ще се оправиш.
Докато Генмару си пиеше лекарството, нинджата от селото на дъжда започна да разяснява новата мисия на конохчаните.
-Вижте сега, има 5 скъпоценни камъка като този, който донесохте - син, зелен, кафяв, бял, червен. Всеки от тях се съхранява от различен нинджа с висок пост в лагера, намиращ се на 2 километра обратно към Коноха.Вашата задача ще бъде да ги съберете и да ги занесете обратно на Хокаге-сама.Задачата е доста трудна, за ова щеви помогна с по няколко предмета
.


Рино - къса катана, точно като предишната (можеш да оставиш старата и да си с две малки)
Генмару - по-лек чадър с 50 стрели
Хината - специялни 3 хапчета за кучето (ускоряват растежа му и силата му нараства, но се взима по едно на седмица).


Последната промяна е направена от на Нед Яну 06 2008, 13:28; мнението е било променяно общо 2 пъти
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Катео Хината Нед Яну 06 2008, 00:25

Хината се усмихна благодарфи на хокагето и каза:
-Благодаря ви за хапчетата и за всичко ние ще се опитаме да съберем каманите.
Тя се усмиха благодари и реши да тръгне. Казу се бе успокойл и дремеше в ръцетеи. Тя се усмихна и каза на момчетата:
-Хайде да тръгваме дълка път и може би бой ни очаква.
Усмихна се тя и расклати къдревите си коси. Усмихна се пъхна хапчетата за приятеля си в джоба. Тя знаеше какви бяха тези хапчета и реши да ги пази за найстина екстремен момент. Защото тези хапчета бяха нещо исключително цено за семеството. Те нямаше да и дадът такова,докато не бяха сигурни,че кучето може и съмо да се справи.
Тя знаеше колко цено е това...
-Хайде няма ме време за губене!
Тя и слезе от скалата където беше пещерата и започна да се движи през гората за да отидат в близост до Коноха.
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Kakashko Нед Яну 06 2008, 13:21

Генмару благодари много на Рейдо и тръгна заедно с останалите.Мислеше си за четриримата опоненти, които следваха и унесен в мисли, той просто си вървеше машинално.Блъсна се в едно дърво и тогава вече се концентрира върху сегашната ситуация.Сега те имаха един кристал, но какво ли правеше той. Трябваше да има някакво значение, защото не беше обикновен...Генмару се загледа в него, вътре в сърцевината му...
Kakashko
Kakashko
Генин
Генин

Брой мнения : 39
Registration date : 23.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Нед Яну 06 2008, 13:31

Горта беше тиха.Никакви звуци не бяха долавяни от трите шинобита.Те просто си вървяха по пътеката по посока на Коноха.Птичките не пееха, вятърът не танцуваше в короните на дърветата, катеричките не подскачаха наляво-надясно. Хината, Генмару и Рино си вървяха необезпокоявани от нищо...

Да знаете само, че малко промених цветовете наа камъните, защото "лилаво и "жълто" не ми се вписваха..

Също така получавате и по 13 експ. всеки за победата над шинобито и занасянето на писмото.A и на Хината не съм обяснил(съжалявам) за хапчетата - значи кучето ти пораства за постоянно като ги пие.С тези три хапчета, за 3 седмици, Казу ще стане с размери малко повече от Акамару в "Наруто" - не в Шиппууден

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Black-dog-1 -> в това
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Катео Хината Нед Яну 06 2008, 16:36

Хината вървеше и си мислеше за нещо огледа обстановката и каза:
-Много е тихо! Не ми харесва така!
Усмихна се тя и каза:
-След всяко затишие следва и буря!
Тя вървеше не искаше да дава хапчето на Казу то и се струваше прекалено сладък за да може да го промени толкова скоро. Те вървяха и се надяваха скоро да намерят камъните.
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Нед Яну 06 2008, 19:14

Kaзу започна да лае неспокойно.Нещо не беше наред и това всички го разбраха.Малкото кученце се сви на топка и се скри в дрехата на стопанката си, скимтейки жално.Но какво, къде беше проблема? Гората изглеждаше безкрайна, все едно се беше разпространила по целия свят...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Катео Хината Нед Яну 06 2008, 19:16

Хината дигна Казу над себеси и каза:
-Какво има малко пале?! Някой на близо ли е?
Кученцето изкимтя и тя го прегърна силно. Тя се намръщи и очите и придобиха по странен вид. Стамнаха сиви. Тя се опитваше да прецени самата обстановка и да види дали някой не ги дебне.
-Хайде върведте нещо сякаш ни дебне. Казу го усеща.
Тя бдеше и чакаше да не бъдат изненадани от някой глупак.
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Reno Нед Яну 06 2008, 20:31

Рино погледна оплашеното кученце и си помисли:
-Животните усещат опасността.
-Сигорно нещо или някой ни дебне от някъде.
Момчето погледна Генмару и Хината и им каза,че ще е добре да не свалят гарда.
Рино се замисли и каза:
-Който и да ни се изпречи ще си изпати.
-Не мислите ли Smile ?
Reno
Reno
Генин
Генин

Брой мнения : 91
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Нед Яну 06 2008, 20:42

Изведнъж те се сетиха.Генджуцу!Това беше със сигурност.Явно, че и опонентът беше разбрал, че е разкрит, защото генджуцуто се разби и пред тях се появи жена на около 25 години.Тя, носеше различна бандана - на тревата.Явно видяла скъпоценния камък тя се издаде и каза:
-Това го открадна от мен един нинджа.Върнете ми го или посрещнете последствията - и тя извади два куная и ги хвана заплашително насочени срещу групичката.-Аз съм пазител на камъка на земята и искам да си го получа.Нищо лично - добави тя с лека усмивка на красивото лице.


Реда в битката е : Рино, Жената, Хината, Жената, Генмару, жената...УСПЕХ! Значи не е задължително да се спазва този ред, но трябва да има поне 2 поуста преди да пишете пак

Ако искате пишете подред диалози, защото малко ще отсъствам...


Последната промяна е направена от на Пон Яну 07 2008, 20:39; мнението е било променяно общо 1 път
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Reno Нед Яну 06 2008, 21:20

Рино погледна ядосано жената и каза:
-Защо си мислиш,че ще ти дадем камъка?
-Ние се преборихме за него и нямаме намерението да ти го даваме.
Момчето се обърна към Хината и Генмару и извика:
-Готови ли сте да я размажем тая Naruto rendan!
Reno
Reno
Генин
Генин

Брой мнения : 91
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Катео Хината Нед Яну 06 2008, 21:28

Хината се засмя силно и слег нехилиден поглет имитиращ скалата каза:
-Ти пък за ква се мислиш?! Пазителка викаш?!-засмя се тя-Ние също сме пазители,за това ако знаерш къде са другите по добре ни кажи,защото само ще ни отнемеш от скъпоценото време,а ти ще загазиш дълбоко!
Каза тя и се сумихна,като извади кри игли в лявата и три в дясната и каза:
-Една от трите двойки е смъртоносна и ще бъдеш повълена от тях ако не ми се мръднеш от пътя.
Каза момичето и ни най малко не се шегуваше. Тя ококори очите си и по крайщата и се показваха червенини,който можеха да исплашат до смърт момичето. Хин започваше да губи търпение с тея смешници,до гуша и дойде да плашат Казу. За това реши по-пътя преди да го напрадне да даде едно от хапчетат на Казу,за да стане малко по-голям и да спре да се бой от малките си размери.
Тя стоеше и чакаше нейното дествие като се опитваше да предвиди нейния ход.

Sharingan!
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Kakashko Нед Яну 06 2008, 21:47

Генмару нямаше намерение да предаде кристала също като дугите.Извади бързо един кунай от чантичката си и каза:
-Виж сега, уважавам факта, че си пазителка на камъка, но трябва да си го заслужиш за да ти го дадеме. Шаринган Sharingan!! - след това момчето започна да събира чакра и накрая я концентрира в ръката си (умение 20 чакра - > 10 щета). CHIDORI! и зачака хода на нинджата...
Kakashko
Kakashko
Генин
Генин

Брой мнения : 39
Registration date : 23.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Нед Яну 06 2008, 22:22

Тревната нинджа се усмихна злобно.
-А сега вече си говориме нормално.Първия път као ви видях ви помислих за лигльовци, които ще се предадат лесно, но винаги съм се надявала да срещна опоненти като вас.Е нека да ви кажа само, че съм специялист в оръжията и няма да ви е толкова лесно да ме спипате...
Тя хвърли кунаите си към Хината и Генмару и след това извади свитък от чантичката на гърба си.Разгърна го и направи знак на генините да нападат...


Генмару - остава ти 20 чакра, Силата ти става 12, а бързината и тя 12.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Reno Нед Яну 06 2008, 22:42

Рино видя че жената хвърля два куная по неговите приятели.
Той извика да се поместят и извади бързо един кунай.
След това се затича бързо към жената.....
Reno
Reno
Генин
Генин

Брой мнения : 91
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Катео Хината Нед Яну 06 2008, 22:54

Хината се ядоса много яросно. Тя отскочи за да избягне кунаите и в отскока си изрече,техника за буншин. Събра много бързо чакра за да сес крие и да исползва нова тактика. Щом се скри тя нападна с скок и зад гърба на жената с 5 отровни игли и още толкова не отровни но на смъртоносно място.
Завъртя се в въздуха хвана се за една ръка за клона на дървото и с лека сила отскочи и се качи на него като с едната ръка държеше Казу,с другата се бе хванала за клона и бе леко приклекнала.
Имаше още 60 игли и не и пречеше да ги исползва. Очите и се бяха напълнили с кръв и вече не се виждаше нищо от белотата на очитеи,след това с малко променен и груп глас каза:
-Жено почваш да ми лазиш по нервите!-каза тя като вените на вратаи испъкваха и гледаше слобно с някакъв страно дишане тя каза-Ако не се отеглиш,ще усетиш истинската сила на рода Катана!
Каза тя и отскочи в въздуха и сякаш за секунда се сля с дърветата.
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Нед Яну 06 2008, 23:04

За по малко от секунда, нинджата от тревата сякаш се телепортира зад Рино.Сега той тичаше към смъртоносните игли на Хината, но се усети навреме и бързо спря.Нито една от иглите не го оцели - всички се забиха в земята, а трвната нинджа се засмя.
-Генини?...Пратили са ми генини...ХаХаХаХа!.
В ми скочи във въздуха и изрече много бързо някаква техника, след това си прехапа пръста и с кръв от него драсна по свитъка.Развъртя го над главата си и от него започнаха да летят кунаи на всички посоки.Рино беше оцелен в лявото рамо, Хината по крака ( бедрото) , а Генмару бе одраскан през лицето 3 пъти...Нинджата се приземи плавно и каза:
-Мисля да започна с техниките - и сключи знака змия, затвори очи и....
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Kakashko Нед Яну 06 2008, 23:44

Видимо раздразнен от атаката на жената шиноби, Генмару се засили с Чидорито си към нея CHIDORI!. На около 5 метра от нея, той рязко заби един кунай в земята и продължи устрема си.Когато я наближи, извади катаната си и замахна първо с нея, за да не похаби техниката си.Опонента му бе със затворени очи и не можеше да вижда какво точно се случваше.Генмару направи знак на Рино да се приготви за Катана Риоукин...Нямаше начин тревната куноичи да избяга от атаката му.
Kakashko
Kakashko
Генин
Генин

Брой мнения : 39
Registration date : 23.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Reno Пон Яну 07 2008, 00:37

Рино видя че Генмару му дава сигнал да използва катана риоукин и да изненада нинджата от тревата.
Рино се концентрира.
Mомчето направи силовете и концентрира чакра в kрaката си.
След това извика:-Katana Ryuokin!!! И освободи чакрата в краката си.
Рино се истреля напред право към нинджата на тревата и....
Reno
Reno
Генин
Генин

Брой мнения : 91
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Админ Козела Пон Яну 07 2008, 07:07

Тя бързо направи още 3 сийла и извика:
-Doton: Doryuheki! (Земна стена).
От самата земя излезе сфера, която направи щит за треввната нинджа.Сега атаките и на двете момчета посрещнаха земята и бяха неуспешни.От вътре, макар и глухо се чу един подигравантелен смях.
-Сега ще си поиграя с вас.-вече ясно се чу.-Само ми дайте малко време...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!! - Page 2 Empty Re: Писмото - отбор 1 !!!ИЗПЪЛНЕНА!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите