Original BG Naruto Roleplaying Game!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скалата на Хокагетата

+4
Reno
Аlex Vitkov
Катео Хината
Админ Козела
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Скалата на Хокагетата Empty Скалата на Хокагетата

Писане by Админ Козела Сря Яну 23 2008, 23:45

Сега на величествената скала бяха издълбани 6 лица.Те наблюдаваха Коноха отвисоко и от върха на планината се виждаха всички околности на Коноха.Гледката бе направо неописуема и много шинобита често ходеха там за да й се полюбуват.Също така това място бе заредено с огромно количество положителна енергия и наскоро бяха направени места за медитация на върха.Също така имаше и малка площадка, обезопасена с парапет, на която имаше много удобни пейки за почивка.Сенсеите често водеха тук учениците си, обикновено след тренировка, за да разпуснат след напрегнатия ден...
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Катео Хината Чет Фев 07 2008, 13:18

На Хината и стана много напрегнато. Тя остави Казу да си почива при неините родители,а тя се искачи на скалите. Седна точно на ръба и започна да си мисли. Бледи сълзички минаваха по малкото и беледо личице. Тя ги избърсваше и се опитваше да придобие по сериозен вид,но това никога не се получаваше. Тя прикриваше чувствата си пред хората. Изглеждаше на много сорово мимиче,но не искаше в тази обстановка да печели приятели,защото може утре в други,ден да се исправи срещу тях на испита.
Най-гадното в тая обстановка беше че се исправяше срещу много близък съотборник с исключителна барзина и тя нямаше идея.как да го победи.
Нека да наблегнем,че за първи път бе облечена като момиче,не като момче. За пръв път бе сложила,японска дреха,черна с дракон отзат и прилично къса. За пръв път го бе сторила,защото беше ден за релаксиране и не мислеше,че ще се бие точно днес.
Искаше да се опомни от хладнотата на любимия човек...
Да любимия човек... Сенсея тя знаеше,че той има съпруга но това не и пречеше да го обича по малко. За пръв път тя испитваше тази емоция и искаше да я сподели. Но уви усети празнота.
А,медалйона който даде на сенсея,бе много ценен и бе свързан с нейното детисто. С този жест искаше да каже,че се отказва от детинското си и остава назад всичко децко. В тази чест тя се пострига много къса почти до рамената. За да може косата да и прече. А и искаше да се промени,не искаше вече никой да я прияма като милото момиче Хин, а като Катео Хината от извесния род Катана. Тя искаше да бъде силна и обгърна с ръце лицето си за да скрие тагата си!
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Админ Козела Чет Фев 07 2008, 14:20

Изведнъж зад момичето се чуха стъпки.Те се усилваха постепенно докато накрая не спряха.Хината чу глас зад гърба си.
-Хината-чан, ох, какво ще правим сега.... - беше Майто Лий, който докосна рамото на момичето и седна до нея. - Ужас, много е лошо положението.Виж, аз те харесвам, и то не малко, но съм женен и да сме заедно е...престъпление.Ти си още непълнолетна също така, което създава допълнителни усложнения....знам, че след седмица ставаш на 17 и ако може би почакаш 1 година, много неща може да се променят.Трябва да взема някакво решение и в момента твоето мнение по въпроса ще ме насочи, какво да правя....
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Катео Хината Чет Фев 07 2008, 14:27

Хин когато чу гласа на Майто сенсей,сякаш в сърцето и мина нежна мелодия. Тя го погледна с зелените си искрящи очи с някакв блясък. Хин се усмихна и каза:
-Не бих могла да чакам но ако това е цената на щастието ни,ще чакам но не бих понесла едно...
От очите и капеха сълзи но лицето и не помръдна,опитваше се да запази съмообрадание. Преглътна и каза:
-Не бих понесла...-за дъха се тя-вашето безразличие!
Погледна към гарада и каза:
-Не бих понесла да ме приемате за малко дете!
Хин стана погледна го в очите и каза:
-И никога няма да си простя,че няма да мога да целуна вашите усни!
Тя не спираше да плаче. Гледаше го в очите,погали го по бузата и плачеше без глас.
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Админ Козела Чет Фев 07 2008, 14:44

-Спокойно, за мен ти не си момиче, а бъдещ колега - чуунин.Сега не му е момента да се разсейваш - изпита е след 2 дни, а ти трябва да си починеш пълноценно, а не да се натоварваш.Искаш ли например да хапнем по един рамен?
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Катео Хината Чет Фев 07 2008, 14:51

Хин се усмихна леко избърса сълзите. Отупа си полата и каза:
-Би ми било приятно да хапнем рамен заедно.
Каза тя и сложи бандана като кърпа за да не вижда сенсея късата и коса:
-Постригах си косата,за да ми е по-полесно да тренирам!
Те тръгнаха по пътя и тя каза:
-Не съм сигурна,че ще победя! Опонента ми е много бърз! А,аз може би не тренирах достатчно! Онзи сенсей ми изгуби времето.
Каза тя и му се усмихна,намекваики му за случая на тренировачната площадка:
-Радвам се че ми се притекахте на помощ! Иначе не знам какво ще ше да се случи?!-каза тя очудено и каза-Не знам! Само се надявам да няма пострадали...
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Админ Козела Чет Фев 07 2008, 14:55

Сенсея се засмя.
-Катон си е перверзен откакто го помня.Непрекъснато се заглежда в момичетата и често си изяжда боя, но той е наистина добра нинджа....А за опонента ти...да не е Рик Светкавицата Very Happy ...или Рино може би.Не е хубаво това, но ще ти дам един съвет - който и от двамата да е внимавай много с Шинтеншин, защото те са бързи.Трябва да се опиташ да ги отстраниш преди да те достигнат, защото иначе губиш мача... - и така те стигнаха до Ичираку...- Поръчвай първа, аз плащам- каза сенсея и се усмихна.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Катео Хината Чет Фев 07 2008, 15:02

Тя погледна него усмихна му се и каза:
-Един топъл зеленчуков рамен!
После усети как сенсея я гледа и каза:
-Какво пазя линия! Все пак съм момиче,а и ми подметнаха,че съм бела много дебела! А,да си дебел ти се губи бързината!
Тя се засмя и каза:
-Не шегувам се просто обожавам зеленчуците! Относно шентенщито,вече не съм обедена в исползването. Сметам да наблегна на масовото прикритие и клонирането. Нападения от гледна точка на чакрата и нападения в гръб. Няма да мога да го победя,толкова лесно или поне не като на децка игра. За жалост не наблегнах на бързината,не мислех,че ще ми се падне той за опонент. Бях се подготвила Кунои да ми е но явно не е така лесно.
Усмихна се тя и хапна една лъжица след това каза:
-Не мисля,че ще стана чуунин тази година! Прекалено много подцених опонентите си,който се оказаха доста по силни от мен.
Тя хапна една хапка и след секунди се засмя и каза:
-Между приятелките ми върви един слух,за една техника,аз мисля,че е мит а вие дали,ще я знаете?
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Админ Козела Чет Фев 07 2008, 15:16

Прехвърляме се в Ичираку Рамен
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Аlex Vitkov Съб Фев 16 2008, 17:45

Камундо седна на една от пейките.Беше много развълнуван и все пак уморен от битката.Мислеше си дали ще се справи по-добре в друг двубой от колкото в миналия?Сега в главата му беше единствено тренировките.Искаше да тренира усилено,за да стане по-силен и за напред да му е по-лесно.Чудеше се какви ли ще са изпитанията сега?По-сложни или по-лесни ще са?Камундо се прибра и си взе един топъл душ.Беше много мръсен през последната битка.След като си взе душа се поразходи малко навън.
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Аlex Vitkov Нед Фев 17 2008, 19:25

Вече се мръкваше.Камундо си направи вечерна разходка на скалата на Хокагетата.Беше пусто.Нямаше никой там.Тъмно,мрачно и страховито беше там.Беше толкова тохо,че стъпките му се чуваха.Вятърът сковаваше Камундо.Изведнъж зад него се чу гласът на...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Админ Козела Нед Фев 17 2008, 19:35

{Моля те не си разказвай сам}

...тишината.Беше толкова тих, че дори най-малкото прехвръкване на пиле се струваше като стъпки или глас на Камундо.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Катео Хината Чет Фев 21 2008, 21:22

Хината седна на ръба на скалата. Там където почна всичко,сега свършвше и почваше ново начало. Сега не бе Хината сега беше истинска Катана и искаше вече да покаже силната си страна. Вече за никой нямаше да и пука. Стоеше на ръба на скълата придърпа Казу и каза:
-Сега вече няма да си Казу,ще си Зутака,а аз ще съм истинска ката!
Докато врвеше по пътя и бяха пратили писмо,че бащаи и е починал в боя,за защита на селото и сега тя трябваше да бъде последовател. Всичко това което се случи бе ритуал,към новата промяна. Тя стоеше и каза:
-Вече нищо няма да е такова каквото иглежда!
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Reno Пет Фев 22 2008, 15:29

Докато Хината си мислеше на скалата от храстити се чу шум.От тях се показа Рино.Той погледна Хината и отиде до нея.След това седна до нея и каза:
-Съжалявам за вчера.
-Нетрябваше да говоря онези неща.
-Както и да е.
Рино стана и тръгна да си ходи...
Reno
Reno
Генин
Генин

Брой мнения : 91
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Катео Хината Пет Фев 22 2008, 15:39

Хината с еобърна и каза:
-Не ми се извиняваи! Аз вече не съм Хината,аз вече съм последоваъелка на рода Катана.
Обърна се и с бързината си го хвана за ръката обърна го и го целуна. След това му каза:
-Вече,ще живея както аз сикам!-дръпна се от него и каза- Сега ще бъдем в един отбор и ако някой се отдели от него,ще бъде кастриран!
Направи злобна физиономия и растресе червените си коси след това каза:
-Хайде да ходим да трениваме! Егати скуката!
Катео Хината
Катео Хината
Чунин
Чунин

Брой мнения : 114
Age : 34
Registration date : 25.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Reno Пет Фев 22 2008, 15:48

Хината попита Рино дали иска да идат и да тренират,а момчето седеше и му отне малко време да осазнае че най-накрая е целунал Хин Smile .Рино се осмихна и каза:
-С удоволствие.
И двамата тръгнаха към тренировачните площадки
Reno
Reno
Генин
Генин

Брой мнения : 91
Age : 32
Registration date : 21.12.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Аlex Vitkov Пон Май 26 2008, 11:13

Камундо седна на една от пейките и започна да релаксира.Слънцето му блестеше в очите,затова реши да се премести на друга пейка.Точно когато стана от тази си каза на ум "Защо да не се поразходя малко на там.".И това направи.Бавно започна да ходи.На земята видя камък с много странна форма.Беше плосък но също така и много голям.Беше като плочка.Слънцето правеше шарките му също много интересни.Днес за него си беше голяма жега.Започна да се поти.После видя една пейка която беше на сянка.Той седна на нея.Камундо искаше да тренира още техники,но трябваше да си почине.Да си възвърне енергията и чакрата.Започна малко да му надухва вятър.После той се облегна хубаво и започна да релаксира.


Последната промяна е направена от alex_vitkov на Чет Юни 12 2008, 07:19; мнението е било променяно общо 1 път
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Админ Козела Пон Май 26 2008, 13:02

Момчето скоро си почина и бе зареден с нови енергии. но така му бе много хубаво на пейата и от жегата му се натрупа умора и заспа. След около час се събуди отпочинал и готов за тренинг.
Админ Козела
Админ Козела
АНБУ
АНБУ

Брой мнения : 1391
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

https://naruto-kun.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Аlex Vitkov Пон Май 26 2008, 14:24

Когато Камундо се събуди беше доста отпочинал.Той си каза на ум "Сега съм готов за тренировки,отивам.".Камундо стана от пейката и тръгна.
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Asuma Hyuuga Съб Юли 05 2008, 21:12

Тъй като сенсея на Асума липсвал временно ( незнайно защо) той решил да отиде на Монумента на Хокагетата - едно от любимите места на Асума. Той си казал "Това че сенсея ми го няма незначи че немога да тренирам) и решил да направи дневния си режим(разгрявка).

Разгрявката:За да потренира силата си и да разгрее мускулите си Асума отишъл до едно дърво и започнал да удря умерено силни удари с ръце. След около 30 , шинобито скочило и се хванало за един клон и с всичка сила започнало да се набира с ръце. За да има някакъв ефект тренировката Асума НЕизползвал чакра. Направил около 26 набирания след което слезнал за да не счупи клона^^. След това Асума направил хендстенд (стойка на ръце) и започнал да прави нещо като лицеви опори. Това упражнение напрягало мускулите много затова направил почти 13. Като за финал направил още 30 удара с ръце на същото дърво.

2 минутна почивка^^.

След това трябвало да разгрее краката си. Като за начало 4 пъти се изкачил и слезнал по стълбите водещи отгоре на паметника. След тичането Асума започнал да скача вертикално като се опитвал да подобрява скока си с всеки следващ опит. Направил около 30 скока след което починал няколко секунди. След тези подскоци дошло ред на клякания. Нетрябвало да се преуморява затова направил 40. И накрая ритниците ( най - важното за Коноха-техниките (сенпуу,реппуу,шоуфуу...)). Избрал си някое по - здраво дърво и започнал в началото с слаби и бавни като постепенно увеличавал бързината и силата на ритниците. След около 40 ритника ( 10 бавни и 30 бързи ) Асума се уморил от тренировката и легнал на една пейка за да си почине като се оглеждал дали ще мине някой.

пп:дано получа някое експ/стат за това ^^

пп2:хора айде влизайте по - често плс ^^
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by matombo Чет Юли 10 2008, 20:17

От това асума получаваш 20 опит браво !!!!!
matombo
matombo
Чунин
Чунин

Брой мнения : 225
Age : 47
Registration date : 18.01.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Asuma Hyuuga Нед Юли 13 2008, 12:09

Асума видя че никой няма да дойде или поне нищо интересно няма да стане и реши да се върне в стаята си.
Asuma Hyuuga
Asuma Hyuuga
Генин
Генин

Брой мнения : 344
Age : 28
Location : Konohagakure, Fire Country
Registration date : 14.06.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://www.google.com

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Bukkit Чет Юли 24 2008, 01:40

Шио се запъти към мониумента на Хокагетата ... за да релаксира от натоваращтия ден .... и да се погрижи за раните си които понесе при битката...Когато стигна там.. реши да се качи на едно дърво на сянка и да си превърже раните... ........ след 30-40 мин.. Шио се бе превързала така както неиния сенсеи я караше като получи някоя контузия при тренировка ....... И така както тя се беше облегнала на клона реши да прочете ... скрола които си бе закупила ........ отпусна се ... въздишна .. и започна задълбочено да чете как се получава техниката .... Шио се въудошеви от информацията която беше прочела... И си каза... "това ще бъде много полезна техника ... трябва да се съсредоточа ... никакво разсеиване... "
Момичето се концентрира и продължи в четенето на скрола
Bukkit
Bukkit
Генин
Генин

Брой мнения : 369
Age : 32
Registration date : 22.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Bukkit Чет Юли 24 2008, 11:32

След като прочела скрола ........Тя била преуморена .. психически и физически ... прибрала скрола .... и се облегнала назад към клона .... и заспала... Заради голямата умора ... от битката с лунните шинобита , Шио просто заспа дълбоко................ и се Сабуди на другата сутрин ...........(тва го написах защтото минаха 14 4аса от горния пост .. не 4е си разказвам сам Smile Smile ) Отпочинала и готова да си потърси нов сенсеи които да я научи как да борави с оражия и раитон техники .. и как да ги комбинира.... в същото време раната на рамото и я стегна ... почувства болка и си каза... " Трябва да внимавам малко повече.... добре че поне мога да си почиствам и превързвам раните.. иначе може да се получи нещо неприятно ... След като си намеря сенсеи ще направя една обиколка до болницата.. за да се погрижат за раните ... по добре отколкото мен


Последната промяна е направена от Bukkit на Чет Юли 24 2008, 11:36; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : opa ... ne sa 14... 10 iskah da kaja :D :D :D)
Bukkit
Bukkit
Генин
Генин

Брой мнения : 369
Age : 32
Registration date : 22.07.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Аlex Vitkov Нед Юли 27 2008, 11:07

Камундо реши да се поразходи,и да порелаксира малко.Скалата на Хокагетата,винаги е била добро място за релаксация според него.Той седна на една пейка.Жегата беше толкога голяма че на него му се доспа.След около минути,той заспа...
Аlex Vitkov
Аlex Vitkov
Генин
Генин

Брой мнения : 646
Age : 27
Location : The village hidden in the leaves (Konoha) Fire Country
Registration date : 14.02.2008

Character sheet
Информация за героя::
Показатели на героя::
Техники и инвентар:

http://naruto-kun-rpg.forum7.biz/index.htm

Върнете се в началото Go down

Скалата на Хокагетата Empty Re: Скалата на Хокагетата

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите